Медичний порталЛікаріПолтаваСпеціаліст УЗДШвєцов Євген Михайлович
Швєцов Євген Михайлович

Швєцов Євген Михайлович

Спеціаліст УЗД Акушер Гінеколог

Медичний центр "ОН Клінік" - Полтава
Полтавська область, Полтава
"Он Клінік", вул. Леніна, 81
Стаж роботи:
20 років
+38 (0532) 65-35-35
Сховати карту

Про лікаря

 

1966 року народження, українець, освіта вища, закінчив Полтавський державний медичний стоматологічний інститут, лікувальний факультет у 1994 році.

З 1994 по 1997 рр. проходив інтернатуру по акушерству і гінекології на базі 4-ї міської лікарні міста Полтави.

З 1997 до 1999 рр. працював лікарем хірургом поліклініки відділкової клінічної лікарні ст. Полтава-Південна.

У 1998 р. працював за сумісництвом лікарем акушер-гінекологом Полтавського міського пологового будинку.

З 1999 до 2010 рр. працював лікарем акушер-гінекологом відділкової клінічної лікарні ст. Полтава-Південна, в зв'язку зі змінами в штатному розписі в 2010 р., переведений на посаду лікаря з УЗД.

У 2001 р. атестаційною комісією при медичній службі Південної залізниці присвоєна друга категорія лікаря акушер-гінеколога.

У 2002 р. тематичний цикл:"Надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах у надзвичайних станах" - Харківська медична академія післядипломної освіти.

У 2006 р. закінчив курси стажування та інформації з УЗД (акушерство і гінекологія) на базі відділення УЗД Полтавської обласної клінічної лікарні.

У 2006 р. закінчив передатестаційний цикл з акушерства і гінекології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти, атестаційною комісією при медичній службі Південної залізниці присвоєна перша категорія лікаря акушер – гінеколога.

У 2008 р. тематичний цикл: "Організація проведення медичних оглядів робітників шкідливих професій"- Харківська медична академія післядипломної освіти.

У 2010 р. цикл спеціалізації за спеціальністю "Ультразвукова діагностика", присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю – "Ультразвукова діагностика"- Харківська медична академія післядипломної освіти.

У 2010 р. закінчив передатестаційний цикл з акушерства і гінекології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

У 2010 р. атестаційною комісією при медичній службі Південної залізниці підтверджена перша категорія лікаря акушер-гінеколога.

У 2011 р. тематичний цикл: "Планування та організація медичного забезпечення населення району у надзвичайних ситуаціях"- Харківська медична академія післядипломної освіти.

У 2012 р. взяв участь у семінарі "Застосування допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя. Медичні та правові аспекти" м. Полтава.

 

Відгуки про лікаря Швєцов Євген Михайлович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук