Медичний порталЛікаріКиївГінекологШекера Ірина Олегівна
Шекера Ірина Олегівна

Шекера Ірина Олегівна

Гінеколог Акушер

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
9 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар акушер-гінеколог, асистент відділення оперативної гінекології ЦЗЖ.
8 років медичного стажу.
Напрямки: ведення вагітності, гінекологія, оперативна гінекологія
З відзнакою закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Захистила наукову магістерську роботу на тему: «Ендоскопічна хірургія фіброміоми матки». Зараз аспірантка ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» - працюю над кандидатською дисертацією. У 2008 році пройшла спеціалізацію «Ультразвукова діагностика» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. У 2012 році пройшла курси підвищення кваліфікації з ендоскопічної хірургії, тематичне удосконалення по темі: «Основні аспекти ендоскопічної гінекології» за участю професора Реваза Ботчорішвілі (Україна, Франція). У 2012 році брала участь у ХXV Міжнародному Конгресі з курсом ендоскопії «Нові технології в діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань» (Росія). Під час інтернатури працювала в міському пологовому будинку № 7 акушером-гінекологом. У наслідку працювала лікарем акушером-гінекологом в Клінічній лікарні нафтопереробної промисловості України та Клініці гінекології Головного військово-медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру «Головний військовий клінічний госпіталь», де в 2005 році і почала оперувати під чуйним керівництвом В.Д. Ліщука.
Маю більше 20 наукових публікацій в журналах та іншій науковій періодичній літературі, постійно беру участь у міжнародних наукових конференціях.
Сфера моїх професійних інтересів: функціональна і оперативна гінекологія (володію традиційними методами оперативної гінекології, в тому числі технікою малоінвазивних втручань в гінекології (лапароскопії та внутрішньоматкової хірургії)); ведення пацієнток із захворюваннями шийки матки; діагностика причин і лікування безпліддя; планування вагітності; ендокринна гінекологія .
Мою життєву і професійну позицію можна точно охарактеризувати словами В.Висоцького «Розберемося»!

Коментарі

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати коментар

Пропозиції