Медичний порталЛікаріКиївГінекологКалугіна Людмила Вадимівна
Калугіна Людмила Вадимівна

Калугіна Людмила Вадимівна

Гінеколог Ендокринолог

Медична клініка "Viva"
Київська область, Київ
Медична клініка "Viva", вул. Щекавицька, 36
Стаж роботи:
18 років
(044) 238-20-20
Сховати карту

Про лікаря

Лікар гінеколог-ендокринолог 1-ої категорії, доктор медичних наук. Стаж - 13 років.

Основні напрямки діяльності:

Ендокринна гінекологія - порушення менструального циклу, безпліддя, гіперандрогенія, полікістоз яєчників, клімактеричні порушення, гіперпролактинемія, лікування запальних захворювань органів малого тазу і захворювань шийки матки, гіперпроліферативних процесів у гінекології (фіброміома матки, поліпи і гіперпластичні процеси ендометрію, аденоміоз, мастопатія та ін ), звичне невиношування вагітності. Комплекс діагностичних та лабораторних обстежень перед вагітністю. Підбір методів контрацепції. Лікування та профілактика гінекологічної патології фіто-і гомеопатичними препаратами.

Освіта:

Буковинський державний медичний університет. Диплом з відзнакою. Кандидатська дисертація на тему: «Клініко-патогенетичне обгрунтування профілактики ускладнень вагітності та пологів на основі диференційованої корекції тиреоїдного статусу» (2003р). У 2009 р. захистила докторську дисертацію (тема - "Клініко-патогенетичні аспекти прогнозування, лікування та профілактики анемії вагітних при запальних захворюваннях нирок"). Спеціалізація "Ультразвукова діагностика" в НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Автор 75 наукових статей, 3 патентів, 5 навчальних посібників. Брала участь у вітчизняних та закордонних наукових конференціях у тому числі як доповідач, член Європейської асоціації акушерів-гінекологів (FIGO) та Європейської асоціації дитячих і підліткових гінекологів.

Володіє методами ультразвукової діагностики в акушерстві, гінекології, молочної та щитовидної залоз, методами гінекологічних операцій. Кольпоскопія.

Відгуки про лікаря Калугіна Людмила Вадимівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук