Медичний порталЛікаріОдесаПластичний хірургКадочников Сергій Валерійович
Кадочников Сергій Валерійович

Кадочников Сергій Валерійович

Пластичний хірург Флеболог

Медичний центр "Anti Age Clinic"
Одеська область, Одеса
Клініка ВІРТУС, вул. Буніна, 10 (вул. Суднобудівна, 1)
+38 (0482) 35-61-68
+38 (0482) 35-61-69
+38 (0482) 35-61-70
+38 (048) 746-55-44
Сховати карту
Інші місця роботи:

Про лікаря

Лікар вищої категорії. Пластичний хірург. Викладач кафедри естетичної та реконструктивної медицини Одеського державного медичного університету, дійсний член Міжнародного товариства пластичних естетичних хірургів (ISAPS), член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ), член правління Українського товариства естетичної медицини (УОЕМ).

Закінчив Одеський державний медичний університет в 1999р. Після проходження інтернатури за обраним фахом працював лікарем - хірургом у відділенні хірургії Міської клінічної лікарні № 2 м Одеси. З 2001 по 2003р проходив навчання в клінічній ординатурі на базі кафедри хірургічних хвороб ОДМУ, працював у судинній і торакальній клініках кафедри (Обласна клінічна лікарня). Учень одного з провідних фахівців з пластичної хірургії - професора Пшеніснова К.П. (Росія), у якого пройшов спеціалізацію (2004р) з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії.

З 2004р - провідний пластичний хірург Інституту пластичної хірургії "Віртус".

Сфери діяльності:

  • омолоджуючі і іміджеві операції на обличчі - класичні, а також із застосуванням сучасних малотравматичних ендоскопічних технік, із застосуванням технологій "Silhouette lift", Endotine, зміна пропорцій обличчя за допомогою імплантатів, липофиллинга, кісткових резекцій.
  • поліпшення форми молочних залоз - збільшення грудей за допомогою імплантатів, пересадки власного жиру (ліпосакція і ліпофіллінг із застосуванням апарату «BodyJet»), різні варіанти підтяжки і зменшення грудей, реконструкція грудей за допомогою власних тканин (пересадка клаптів) і експандерной техніки.
  • поліпшення форми носа і вушних раковин - застосування методик відкритої і закритої ринопластики, в тому числі і при складних посттравматичних деформаціях, відновлення носа при вроджених і набутих дефектах, корекція вроджених дефектів вушних раковин, в тому числі їх відновлення.
  • поліпшення форм тіла і кінцівок - абдомінопластика (міні -, ендоскопічна, розширена, комбінована, в поєднанні з пластикою грижових дефектів), корекція контурів тулуба і кінцівок за допомогою ліпосакції, ліпоскульптури, імплантатів, постбаріатріческая хірургія - поліпшення зовнішності пацієнтів після масивної втрати ваги.
  • інтимна пластика - поліпшення зовнішнього вигляду інтимної області жінок - пластика великих і малих статевих губ, для поста корекція розмірів піхви і області промежини.
  • реконструктивна постожоговая і онкопластіческая хірургія - корекція дефектів з використанням методик пересадки трансплантатів та клаптів, використання методик експандерной пластики і тканинних технологій.
  • флебологіческіх допомогу - лікування варикозної хвороби ніг з використанням малотравматичних методик - ендовенозной лазерної коагуляції, мікрофлебектоміі, склеротерапії.

За час роботи в клініці провів більше 1000 операцій. Викладач циклу вдосконалення лікарів "Пластична, реконструктивна та естетична хірургія" при Одеському державному медичному університеті. Автор і співавтор більше 30 друкованих праць, присвячених питанням пластичної хірургії і флебологиі. Спільно з професором Пшенісновим К.П. - Співавтор монографії "Загальні питання пластичної хірургії", спільно з професором Цепколенко В.А. співавтор монографії "Лазерні технології в естетичній медицині". Автор патентів "Спосіб малоінвазивного лікування варикозної хвороби", "Спосіб комбінованого лікування варикозної хвороби". Учасник і доповідач на багатьох національних та міжнародних конференціях, що проводяться під егідою Міжнародної конфедерації товариств пластичних, реконструктивних, естетичних хірургів (IPRAS), міжнародного товариства естетичних пластичних хірургів (ISAPS), товариства пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів Росії (ОПРЕХ), Всеукраїнського товариства пластичних , реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) - Берлін (Німеччина), Родос (Греція), Москва, Санкт-Петербург (Росія), Київ (Україна) та ін

Медіа-сфера: провідний хірург проекту "Фабрика краси" телеканалу ICTV, багаторазовий учасник проекту "Здоров'я" Першого українського телеканалу, хірург проекту "Комплексне омолодження обличчя у Кадочникова" спільно з порталом plastic-surgeon.ru, науковий консультант журналу "Пластична хірургія - популярна серія", автор численних науково-популярних статей.

Коментарі

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати коментар

Пропозиції