Медичний порталЛікаріКиївАкушерГоленко Роксолана Іванівна
Голенко Роксолана Іванівна

Голенко Роксолана Іванівна

Акушер Гінеколог

Медична мережа "Добробут"
Київська область, Київ
Підрозділ "Поліклініка" Медичної мережі "Добробут", просп. Повітрофлотський, 38. Підрозділ "Поліклініка для дорослих на Лівому березі" Медичної мережі "Добробут", вул. Мишуги, 12.
Стаж роботи:
20 років
+38 (044) 495-2-888
Сховати карту

Про лікаря

Ужгородський державний університет, медичний факультет. Спеціалізація з акушерства та гінекології на базі Київської медичної академії післядипломної освіти. Спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі Київської медичної академії післядипломної освіти. У 2008 році присвоєно 1-а кваліфікаційна категорія за спеціальністю акушерство і гінекологія. За час роботи освоїла методи надання невідкладної акушерсько-гінекологічної допомоги в стаціонарі, на амбулаторному етапі - методи діагностики та лікування патології шийки матки, а також ведення фізіологічної і патологічної вагітності. Брала участь у науково-практичних конференціях, у тому числі в міжнародних.
Пріоритетні напрямки практичної діяльності: консультації, обстеження, лікування, ведення вагітних (екстрагенітальна патологія, ускладнення вагітності). Діагностичні та лікувальні методики в гінекології (кольпоскопія, кріохірургічні втручання, консервативне та оперативне лікування ерозії та дисплазії шийки матки, радіохвильової метод). Володіє методиками акушерського та гінекологічного УЗД, ультразвукового дослідження молочних залоз. Спеціалізується на пренатальної діагностики (УЗД плоду в різні терміни вагітності). Запитання контрацепції, введення та видалення внутрішньоматкових спіралей, індивідуальний підбір таблетованих контрацептивів.

Відгуки про лікаря Голенко Роксолана Іванівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук