Медичний порталЛікаріКиївПсихологДубіч Сергій
Дубіч Сергій

Дубіч Сергій

Психолог

Психолог-консультант Дубіч Сергій
Київська область, Київ
Психолог-консультант Дубіч Сергій
contact@dubichs.info
Сховати карту

Про лікаря

У моєї діяльності був досвід проведення як соціально - психологічних тренінгів , так і бізнес - тренінгів. Вважаю, що з багатьма навчальними завданнями можна впоратися за допомогою тренінгової форми навчання.

Ви, можете звернутися до мене в ситуації , коли вашої компанії, вам особисто чи вашій дитині необхідно усвідомити і навчитися новим формам поведінки, придбати необхідні знання, вміння , навички.

Моє завдання як коуча зводиться до того, щоб "допомогти" клієнту визначити свої цілі, прояснити реальність, вибрати варіанти дій, внести ясність, взяти зобов'язання, підтримати, за рахунок виділення для цього тимчасових і енергетичних ресурсів. У коучинге клієнт - здорова людина, за яким не потрібно ходити тінню. Недирективний коучинг припускає набуття клієнтом самостійності, виходу на свободу, в тому числі і від коуча.

У консультуванні робиться наголос на прагнення клієнта до внутрішнього росту, здоров'ю та адаптації. Приділяється більше уваги емоційним чинникам, чуттєвим аспектам ситуації, ніж інтелектуальним її аспектам. Приділяється значно більше уваги справжньому, а не минулого клієнта.

Відгуки про лікаря Дубіч Сергій

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі