Медичний порталЛікаріКиївПедіатрБордовська Ірина Григорівна
Бордовська Ірина Григорівна

Бордовська Ірина Григорівна

Педіатр

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Київська область, Київ
Клініка "Медіком", проспект Героїв Сталінграду 6Д
Стаж роботи:
18 років
+38 (044) 503-77-77
info@medikom.ua
Сховати карту

Про лікаря

Стаж роботи в Медикомі - з 2012 року.
Захворювання, які лікує доктор:
лікування гострих запальних захворювань дихальної системи, інфекції сечовивідних шляхів, захворювання шлунково-кишкового тракту, профілактика глистова інвазії, алергічні дерматити, лікування дитячих інфекційних хвороб.
Консультація дітей різного віку (0-14 років) з питань догляду, росту, розвитку, харчування, причин приватних захворювань, проведення вакцинації.
Принцип у роботі - "шукайте причину", лікування згідно протоколів з ​​урахуванням індивідуальності, психосоматики.

Відгуки про лікаря Бордовська Ірина Григорівна

Світлана

04.11.2016 в 10:07

Лікар-педіатр від Бога як то кажуть... Витягнула старшенького з нескінченних захворювань: від тонзиліту до абструктивних бронхітів й цитомегаловірусу підчепленого у дитсадочку... Витягла маленьку донечку моєї подруги з нескінченних алергій - з\"ясувалось, що у поліклініці, що обслуговує їх район, діагностували неправильно симптоми! Наразі, мені дуже повезло, що Ірина Григорівна є завідувачем Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» (філія №2), яка обслуговує й мій будинок, тому що в нашій сім\"ї з\"явився ще один хлопчик... Тільки до цього лікаря! З абсолютно любим питанням - знає усе... Щиро дякую за особистий душевний спокій, тому, що знаю - Ви поруч й завжди дасте правильну пораду!!!

Додати відгук