Бартош Петро Гнатович

Бартош Петро Гнатович

Гомеопат (нетрадиційна медицина) Народна і нетрадиційна медицина Мануальний терапевт Ортопед Невролог Рефлексотерапет Педіатр Рентгенолог

Клініка "Доктор Бартош"
Київська область, Київ
Клініка "Доктор Бартош", вул. Ревуцького
peter@bartosh.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар з багаторічним досвідом в різних областях традиційної та нетрадиційної медицини (ортопед, невропатолог, рефлексотерапевт, мануальний терапевт, педіатр, рентгенолог і багато ін ...).
Автор унікальної методики, що допомагає хворим, що традиційно вважаються невиліковними.
Початковий період:
Народився в 1940 році в Рівненській області (Україна). У 1964 році закінчив лікувальний факультет Чернівецького Медичного Інституту (зараз Буковинська Медична Академія). Трудову діяльність розпочав в 1964 в Рівненській області в якості завідувача відділенням обласної кістково-туберкульозної лікарні. Потім 2 роки лікарем у дільничній лікарні Вижницького р-ну Чернівецької області. Після цього завідувачем відділенням, потім головним лікарем Молдавського республіканського санаторію "Дерменджи" з позалегеневими формами туберкульозу в Вулканештском р-ні Молдови.
З 1967-1973 - головний лікар обласного санаторію Сахалінської області (теж позалегеневий форми туберкульозу).
За цей час пройшов спеціалізації:
    
в Харкові за кістково-суглобового туберкульозу;
    
в Південно-Сахалінську 5-ти місячна спеціалізація з рентгенології.
Сергіївський період:
Трудова біографія Бартоша Петра Гнатовича в Сергіївський період почалася з жовтня 1973 року, коли був зарахований заст. глав. лікаря з медичної частини споруджуваного ще санаторію "Вікторія" (курорт Сергіївка, Одеської області) Міністерства соцзабезпечення Молдови.
У березні 1974 був зданий в експлуатацію сан. "Вікторія" для учасників ВВВ, інвалідів та пенсіонерів. Вперше на санаторно-курортне оздоровлення та лікування мали надходити особи, анатомо-функціональні особливості організму яких раніше вважалися протипоказаними для такого виду лікування. Підготовка медобслуговування таких осіб вимагала нестандартних підходів. З метою пізнання особливостей патології у літніх і старих людей Бартош П. І. пройшов підготовку в інституті геронтології та геріатрії в м. Києві. З урахуванням отриманих знань проводилася підготовка всього медичного персоналу. І санаторій в короткі терміни набув досвіду якісного медичного обслуговування осіб літнього віку, які страждають множинної патологією.
У період з 1973 по 1985 працював в якості глав. лікаря республіканського кістково-туберкульозного санаторію, потім перепрофільованого в дитячий санаторій "Сергіївка". У зв'язку з цією Перепрофілізація санаторію, пройшов підготовку з лікування неспецифічних хронічних захворювань легень у дітей у м. Києві.
З усіх керівників оздоровниць курорту перший отримав вищу категорію з організації охорони здоров'я і єдиний, який пройшов 9-ти місячну очно-заочну підготовку з організації охорони здоров'я, планування і НОТ, організовану Всесвітньою організацією охорони здоров'я в м. Москві. Нагороджений знаком "Відмінник охорони здоров'я".
У 1980 році вступив і в 1984 році закінчив аспірантуру з педіатрії при Чернівецькому медінституті. Має ряд друкованих робіт з організації охорони здоров'я та педіатрії, а також атестовано за педіатрії і отримав першу кваліфікаційну категорію.
У 1984 році на базі курорту Сергіївка проведено виїзний цикл Новокузнецького інституту усовершенстовованія лікарів по темі "Санаторно-курортне лікування остеохондрозу хребта". Цей тематичний цикл викликав великий інтерес до нетрадиційних методів лікування, які демонструвалися викладачами цього інституту.
У 1984-1985 р. вводив в експлуатацію і організовував роботу колективу санаторію ім. Сергія Лазо профспілкових здравниць, на відкритті якого була присутня дочка легендарного героя Громадянської війни Сергія Лазо - Ада Сергіївна.
Після стабілізації роботи здравниці переведений головним лікарем знову здається в експлуатацію дитячого санаторію "Сперанца", де також організовував роботу всіх служб з нуля.
Магаданський період
З 1987 року по кінець 1992 працював в Магаданській області. Спочатку - заст. глав. лікаря з оргметод роботі в санаторії "Тала", потім науковим сорудник спеціалізованого медікопрофілактіческого центру та міжнародного науково-дослідного центру "Арктика" в місті Магадані, де фактично займався мануальної і рефлексотерапією.
У 1988 році на базі Новокузнецького інституту удосконалення лікарів пройшов спеціалізацію з мануальної терапії. У 1990 році - виїзний цикл в Москві за краніо-сокральним і вісцеральної терапії. У 1991 - тримісячний курс спеціалізації з голкорефлексотерапії в Новокузнецьку (практичні заняття і багато лекції проводив к.м.н., видатний фахівець з рефлексотерапії, неодноразово бував в Пекіні, Ван Чен).
Постійний пошук нового у своїй роботі як в організації лікувального процесу, так і самого лікування привів до відкриття нового методу лікування дисфункцій вегетативної нервової системи. Методика спрямована на усунення причин, що порушують роботу вегетативної нервової системи. Це дає можливість гармонізувати роботу всього організму. Причина, що викликає дисфункції в наявності вогнищ патологічної вегетативної імпульсації, розташованих на різних ділянках тіла. Інтенсивне курсове і тотальне вплив на всі вогнища патологічної вегетативної імпульсації за допомогою напівдорогоцінного каміння дає можливість розсіяти міститься в цих осередках негативну енергію. Багаторічний досвід роботи за цією методикою дозволяє говорити про синдром вегетативної дистонії (СВД) як про самостійну нозологічної формі, так як знайдена причина і вивчено механізм цієї хвороби. Методика щадна, що не дає ускладнень і не має протипоказань і вікових обмежень. Універсальна для лікування найрізноманітніших форм і симптомів вегетативних порушень.
У Магаданський період роботи в об'єднання "Северовостокзолото" проводив масові прийоми хворих при виїзді в гірничо-збагачувальні комбінати, де на місці опинялася практична лікувальна допомога. Це обогощающих клінічний досвід, сприяло народженню власних підходів у лікуванні хворих на підставі наявних знань з нетрадиційної медицини.
За поверненню з Магадана в 1992 році працював тільки по індивідуальної трудової діяльності в різних містах України, Росії та Молдови. Ефективність лікування пацієнтів часто знаходила відображення у місцевих засобах масової інформації - телебачення, друк. Найбільш показові в плані реабілітації хворі залишали свої записи у книзі відгуків про лікування.
Київський період:
За останні 10 років, перебуваючи в м. Києві, пройшов повторну спеціалізацію з рефлексотерапії, краніо-сокральним терапії (найперший випуск на Україні, преподователі зі Швейцарії) і з клінічної фармакології та фітотерапії при Київській Медичної Академії післядипломної освіти ім. Щупіка.

Відгуки про лікаря Бартош Петро Гнатович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук