Медичний порталЛікаріКиївПсихіатрАстапов Юрій Миколайович
Астапов Юрій Миколайович

Астапов Юрій Миколайович

Психіатр

Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ"
Київська область, Київ
Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ", вул. Госпітальна, 18
+38 (044) 246-02-41
+38 (067) 906-81-29
Сховати карту

Про лікаря

Закінчив 1-ший Московський Медичний інститут ім. І.М. Сеченова у 1980 році за фахом лікарська справа. З 1980 по 1981 р.р. на протязі 12 місяців навчався в клінічній інтернатурі по психіатрії на основі 1-шої Московської клінічної психіатричної лікарні ім. П.П. Кащенко. В той же час на протязі 2-х місяців проходив курс навчання на основі кафедри психіатрії центрального інституту вдосконалення лікарів. Клінічну інтернатуру закінчив з оцінкою “відмінно”. Після закінчення інтернатури працював лікарем-психіатром в першій Московській клінічній психіатричній лікарні.
28.09.1981р. був призваний до ВС СРСР.
Проходячи службу військовим лікарем, начальником медичної служби - медичного пункту, в/ч 63316; в/ч 54057 постійно займався питаннями психогигієни, психопрофілактики у військовій ланкі. З 1985 - 1988 року був позаштатним психоневрологом навчального з'єднання, брав участь у якості лікаря-психіатра в роботі лікарської комісії (мандатної комісії по огляду і добору молодого поповнення). У 1987 році повторно проходив удосконалення по психіатрії на протязі 5 місяців на базі 67 інтернатури медичного складу ККВО.
За цей період під керівництвом начальника відділення, головного психіатра ККВО курирував біля 50 хворих із різноманітними нозологічними формами порушення психіки, здійснював чергування по відділенню; набув навичок ведення документації, у тому числі упорядкування консультативних, експертних, військово-лікарських і судово-психіатричних експертиз.
У серпні 1988 року займав штатну посаду лікаря психоневролога навчального з'єднання. У листопаді 1988 року був призначений на посаду ординатора психіатричного відділення 408 ОВГ м. Києва.
З 28.11.1988 р. по 23.11.1992 р. обіймав посаду ординатора психіатричного відділення 408 ОВГ ККВО. За цей період було проліковано біля 400 хворих із різноманітними нозологічними формами; продовжував удосконалювати свої знання в питаннях загальної і приватної психопатології; у веденні історій хвороби, іншої медичної документації, військово-лікарських, експертних, консультативних висновків. Активно займався психотерапією зокрема - гіпнотерапією, у класичному її варіанті по Шульцу.
З 23.11.1992 р. по 27.09.1996 р. - обіймав посаду старшого ординатора психіатричного відділення ГВКГ МО України. За цей період продовжував курирувати хворих, у цілому біля 450 чоловік, в основному складні випадки діагностики лікування; експертних висновків; осіб офіцерського складу; прапорщиків; а також членів сімей військових.
Продовжував активно займатися психіатрією, зокрема - новітніми методами її - НЛП (нейролінгвистичне програмування); а також перспективними, ефективними формами гипнотерапевтичного впливу (Эриксоновський гіпноз), із великою часткою ефективності для пацієнта. Був виконаний ряд спостережень, зроблені висновки; описаний і проаналізовано декілька найбільше інтенсивних випадків курації хворих за даними методом.
У практику лікування хворих застосовувалися схеми психофармакотерапевтичного впливу нейролептичними препаратами, транквілізаторами, антидепресантами, ноотропними засобами, психокоректорами; використовувалися методи фізіотерапевтичного лікування, трудотерапія.
З 27.09.1996 р. був призначений на посаду начальника психіатричного відділення з палатами для наркологічних хворих клініки психіатрії ГВКГ МОУ зі штатом на 50 койок.
Будучи начальником, лікувально-діагностичного, узкопрофілілізованного відділення виконував усі функціональні обов'язки начальника профільного відділення; продовжував курирувати найбільше складні в лікувально-діагностичному, експертному плані випадку; а також найбільше резистентних до традиційних форм лікування пацієнтів; у тому числі офіцерів, прапорщиків, рядових термінової служби, а також членів сімей військових.
З 01.01.2001 р. по 20.11.2003 р. - обіймав посаду старшого ординатора клініки (психіатричної з палатами для наркологічних хворих) в зв’язку з організаційним скороченням штатів ГВКГ МО України, позаштатний позаштатного головного спеціаліста (психіатра) КВМЦ.
З 20.11.2003 р. по теперішній час – начальник клініки (психіатричної з палатами для наркологічних хворих), позаштатний головної спеціаліст (психіатр) МО України.
Дисертація 2002 – вересень НЕВРОТИЧНІ РОЗЛАДИ У ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ І СУЧАСНІ ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНІ СТРАТЕГІЇ ЇХ ЛІКУВАННЯ (клініка, діагностика, принципи профілактики і терапії)

Відгуки про лікаря Астапов Юрій Миколайович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук