Медичний порталУстановиКиївВетклінікаВетеринарна клініка "Zooлюкс"
Ветеринарна клініка Zooлюкс

Ветеринарна клініка "Zooлюкс"

Ветклініка , Ветаптека

вул. Ревуцького, 42-В , Київ, Київська область
Пн-Нд: 0.00- 24.00
+38 (044) 360-59-03
+38 (067) 447-95-15,
+38 (093) 969-83-57,
+38 (099) 522-37-62
info@zoolux.com.ua
Сховати карту
Філії:

Про установу

Дружний колектив наших клінік об'єднують спільні цілі постійного професійного зростання , лояльного ставлення до тварин , прагнення максимального взаєморозуміння з власниками тварин.

Єдина інформаційна система дає можливість фахівцям працювати , як злагоджений механізм , проводити контроль виконання профілактики та ефективності лікування , відстежувати результати лабораторних досліджень , архівувати і зберігати рентгенівські знімки і ультрзвуковие сонограми .

Правильне і ефективне лікування не може бути без точної діагностики . У розпорядженні лікарів доступні найсучасніші діагностичні інструменти: рентген , УЗД , ЕКГ , лабораторні дослідження.

Враховуючи сучасні тенденції розвитку ветеринарної науки у світі , можна зробити висновки , що майбутнє за вузькою спеціалізацією ветеринарних лікарів. Наші фахівці , відвідуючи міжнародні конференції та семінари , зосереджуються на вивченні певної галузі ветеринарної науки . Отримавши усну консультацію на реєстратурі, власник з твариною будуть спрямовані до терапевта , хірурга , дерматолога , кардіолога , ортопеда , офтальмолога. При необхідності можна отримати консультацію декількох фахівців .

На базі наших клінік проводяться майстер -класи та навчання не тільки фахівців "Zooлюкса", але й колег з інших клінік.

 

Відгуки про Ветеринарна клініка "Zooлюкс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук