Медичний порталУстановиКиївВетклінікаВетеринарна клініка доктора Медведєва
Ветеринарна клініка доктора Медведєва

Ветеринарна клініка доктора Медведєва

Ветклініка

вул. Феодори Пушиної, 25/23 , Київ, Київська область
+38 (044) 331-22-61
Головний лікар
Медведев Константин Стальевич
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка доктора К. Медведєва початку свою роботу 1 квітня 2006 .

З самого початку діяльності наш колектив керується в роботі такими принципами , як ПРОФЕСІОНАЛІЗМ , КОМПЕТЕНТНІСТЬ , МИЛОСЕРДЯ , ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ .

Ми завжди прагнемо до встановлення чесних партнерських відносин з власниками наших пацієнтів у справі повернення здоров'я їх вихованцям. Тому вважаємо важливими ще три принципи - взаємна довіра , ВЗАЄМОДІЯ І взаємовідповідального .

Дотримання цих принципів дає нам можливість здійснювати нашу місію , а саме - надання професійної ВЕТЕРИНАРНОЇ ДОПОМОГИ , СПРИЯННЯ У ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ тварин-компаньйонів І ЛЮДИНИ .

Поряд з наданням послуг у всіх напрямках практичної ветеринарної медицини , у нас на високому рівні налагоджено надання дерматологічними допомоги тваринам .

Дерматологічні консультації проводить кандидат ветеринарних наук , доцент кафедри терапії та клінічної діагностики НУБіП України , автор першої і поки єдиної вітчизняної монографії з хвороб шкіри у дрібних домашніх тварин "Хвороби шкіри собак і кішок " Костянтин Стальевіч Медведєв.

До нас за дерматологічної допомогою звертаються власники тварин з усіх регіонів України .

Ми також надаємо консультативну та методичну допомогу нашим колегам з інших ветеринарних установ . Крім дерматологічної допомоги тваринам ми надаємо також і інші ветеринарні послуги . Клініка оснащена необхідним діагностичним і лабораторним обладнанням дозволяє проводити ультразвукову діагностику , електрокардіографію , доплерографію , ренгенололгіческіе дослідження , біохімічні аналізи крові , сечі.

 

 

Відгуки про Ветеринарна клініка доктора Медведєва

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук