Медичний порталУстановиКиївГромадські медичні організаціїУкраїнське наукове медичне товариство лікарів-оториноларингологів

Українське наукове медичне товариство лікарів-оториноларингологів

Громадські медичні організації

вул. Зоологічна, 3 , Київ, Київська область
+38 (044) 483-12-82
Fax: +38 (044) 483-15-80
amtc@kndio.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

Українське наукове медичне товариство лікарів-оториноларингологів (далі Товариство) є всеукраїнською громадською організацією, яка об\'єднує на основі єдності інтересів та за професійною належністю громадян України - лікарів-оториноларингологів, лікарів суміжних професій, а також фахівців з інших галузей знань, чия професійна діяльність пов\'язана з проблемами оториноларингології для реалізації мети і завдань, передбачених Статутом.

Товариство здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, чинного законодавства та Статуту.

Суспільство утворюється і діє на основі добровільності, рівноправності його членів, законності та гласності. Суспільство вільно у виборі напрямів своєї діяльності.

Діяльність Товариства поширюється на територію України і може формувати свої філії на території України.

Суспільство може вступати в міжнародні громадські (недержавні) організації, створювати міжнародні спілки об\'єднання громадян, підтримувати прямі міжнародні контакти і зв\'язки, підписувати відповідні договори, а також брати участь у здійсненні заходів, що не суперечать міжнародним зобов\'язанням України.

Спеціалісти

Отоларинголог (ЛОР)

Відгуки про Українське наукове медичне товариство лікарів-оториноларингологів

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук