Медичний порталУстановиКиївГромадські медичні організаціїУкраїнське наукове товариство паразитологів
Українське наукове товариство паразитологів

Українське наукове товариство паразитологів

Громадські медичні організації

вул. Б. Хмельницького, 15 , Київ, Київська область
+38 (044) 235–51–63
Сховати карту

Про установу

Українське наукове товариство було засновано у 1945 році на Першій науковій конференції паразитологів УРСР (Київ, грудень 1945 р.) за участю фахівців трьох основних напрямків паразитологічної науки - біологічного, медичного і ветеринарного. З того часу воно працює як наукове товариство Академії наук України. Зареєстровано як Українське наукове товариство паразитологів (УНТП) 16 лютого 1998 р., свідоцтво № 979.

Основним завданням УНТП було і залишається об’єднання фахівців на професійній основі для координації і розробки актуальних проблем паразитології, пропаганди нових знань. Товариство об’єднує наукових і практичних працівників науково - дослідних установ Національної Академії наук, Української академії аграрних наук, Міністерства охорони здоров’я, сільського господарства, університетів, інших вищих учбових закладів, санітарно-епідеміологічних станцій різного рівня, ветеринарних науково - дослідних станцій, системи захисту рослин та ін. УНТП має статус всеукраїнського у його складі на цей час налічується 15 обласних відділень.

В цілому членами товариства в різні роки було від 100 до 700 чоловік. На 2000 р. у складі товариства 156 індивідуальних членів, колективних членів немає, хоч статутом така можливість передбачена.

Українське наукове товариство паразитологів 3 1994 р. є членом Європейської федерації Паразитологів (European Federation of Parasitologists). Щорічний внесок товариства - члена до Європейської федерації Паразитологів залежить від кількості його індивідуальних членів і становить 0.5 % швейцарського франка (0.5 Swiss Franks). З 2006 року УНТП є членом Світової федерації паразитологів (World Federation of Parasitologists - WFP) (прийнято на 11-му Міжнародному конгресі паразитологів – ICOPA-XI Glasgow, UK, 2006).

Спеціалісти

Паразитолог

Відгуки про Українське наукове товариство паразитологів

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук