Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Престиж"
Стоматологічна клініка Престиж

Стоматологічна клініка "Престиж"

Стоматологія

пр-т Героїв Сталінграду, 13 , Київ, Київська область
+38 (044) 361-32-17
Сховати карту

Про установу

Це стоматологія гарантованої якості. Ми пропонуємо широкий спектр стоматологічних послуг. Серед них ортопедична стоматологія та всі види протезування, в тому числі мікропротезуванння з використанням безметаллової кераміки, терапевтична стоматологія та профілактикою захворювань зубів, ортодонтія.
Процедури
Процедури в нашій стоматології проводяться з використанням якісної анестезії , яка дозволяє лікувати зуби без болю. Після кожного пацієнта кабінет обробляється дезінфекційними засобами фірми Durr - лідером в цій області. Наша стоматологічна клініка працює за програмами " АнтиСНІД " і " Антигепатит " . Ми приділяємо велику увагу стерилізації інструментів, ретельному прибиранню приміщень , дотримання гігієни та чистоти в приміщеннях стоматології. Всі інструменти стерилізуються в індивідуальних упаковках, що виключає будь-яке контакт з мікробами.
Інструменти і матеріали
Використання в нашій роботі тільки сучасних імпортних матеріалів та інструментів кращих світових виробників - це ключ до гарантованого довготривалого якості стоматологічної допомоги в наших клініках. Фахівці наших клінік успішно використовують у своїй практиці самі новітні технології в стоматології, щоб зробити Вашу посмішку ще привабливішим !
Атмосфера в клініці
У клініці ми оточуємо Вас турботою , увагою , створюємо атмосферу спокою і доброзичливості для того , щоб час лікування пройшло для Вас легко і непомітно. Стоматологія "Престиж " відкрита для Вас цілий рік. Щоб піти назустріч, враховуючи Ваш напружений графік, ми запропонуємо зручний для Вас час відвідин.
Кожному пацієнту забезпечений індивідуальний підхід , комплексна діагностика і повне обстеження порожнини рота з складанням плану лікування та наданням можливих знижок. Ми докладемо зусиль, щоб результат Вас порадував у всіх відносинах.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Престиж"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук