Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр доктора Лопата В.Г.

Стоматологічний центр доктора Лопата В.Г.

Стоматологія

вул. Васильківська, 34 , Київ, Київська область
+38 (044) 257-81-57
Сховати карту

Про установу

Величезний перелік послуг. У стоматологічній клініці доктора Лопата В.Г. надається найширший спектр послуг з профілактики та лікування зубів і порожнини рота. Ми пропонуємо стоматологічні послуги для дітей і дорослих, тому вважаємося сімейної стоматологією. Ми пропонуємо такі послуги, як пломбування зубів, фторування, ендодонтія, протезування безметаллової керамікою, відбілювання зубів, герметизація фісур, знімне протезування, сріблення зубів, протезірвоаніе вінірами, кістоектомія, протезування гальванокераміческімі коронками, імплантація зубів і лікування стоматиту .

Переваги. Перевагою стоматологічної клініки доктора Лопата В. Г. є використання новітніх технологій лазерного безкровного проведення операцій. Ми практично єдина клініка в місті , яка може запропонувати подібну послугу.

Досвід. Наша стоматологічна клініка була заснована в 2009 р. У нашій клініці спочатку працювали тільки найкращі лікарі, що мають великий досвід лікарської практики (більше 10 років) і високу кваліфікацію. Прийшовши до нас на прийом, люди приводять до нас своїх близьких, друзів і родичів. Це означає, що ми професіонали!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр доктора Лопата В.Г.

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук