Медичний порталУстановиДніпропетровськСтоматологіяСтоматологічна клініка " Полімед"
Стоматологічна клініка  Полімед

Стоматологічна клініка " Полімед"

Стоматологія

вул. Вакуленчука , 3А , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн-Нд: 8:00 - 20:00
+38 (056) 370-72-08
+38 (0562) 31-30-90
+38 (067) 633-88-11
Fax: +38 (056) 370-72-08
polimed2000@yandex.ru
Головний лікар
Христян Геннадий Евгеньевич
Сховати карту

Про установу

Наша клініка була заснована в грудні 1999 року. При цьому один рік був присвячений навчанню і підготовці співробітників до роботи на рівні кращих клінік Європи. І по сьогоднішній день ми надаємо величезне значення вдосконаленню рівня кваліфікації наших докторів і асистентів .

Наші кабінети оснащені найсучаснішим обладнанням та широким асортиментом матеріалів.

Ми володіємо новітніми технологіями в ендодонтії , які дозволяють лікувати околокорневой кісти , кістогранулеми , гранульоми без оперативного втручання , зберігаючи життєздатність зуба.

Унікальні технології в пародонтології дозволяють відновлювати втрачену в результаті запалення альвеолярну кістку , зміцнюючи , і тим самим , зберігаючи розхитуються зуби від такого підступного і страшного захворювання , як пародонтит .

У художній реставрації ми здатні відновити первісну красу всіх груп зубів.

Якщо Вас не влаштовує Ваша жувальна ефективність або Ви втратили свою індивідуальність через відсутність будь-яких зубів , ми виправимо цей недолік незалежно від складності ситуації.

Якщо Ваша посмішка страждає від не зовсім рівних зубів , до Ваших послуг висококваліфікований лікар- ортодонт , який зможе допомогти Вам незалежно від Вашого віку .

Про здоров'я зубів Ваших дітей подбає чудовий дитячий стоматолог , який зможе знайти стежку до серця дитини , допоможе йому подолати страх перед стоматологічним кабінетом , і навчить його правильно доглядати за порожниною рота.

Першорядне умова нашої роботи - це безпека наших пацієнтів і персоналу від різних інфекційних захворювань.

Весь інструментарій проходить багатоступеневу стерилізацію. Кабінети і обладнання обробляються найсучаснішими дезінфікуючими розчинами після кожного прийому пацієнта.

Гарантійні зобов'язання підтверджується тим , що ми не забуваємо про наших пацієнтів після лікування в "Полімед" . Ми підтримуємо з ними зв'язок і запрошуємо на профілактичні огляди не тільки для своєчасного виявлення можливих стоматологічних захворювань , але і для контролю якості нашої роботи.

Секрет чіткості і злагодженості нашої роботи полягає в високопрофесійному , доброзичливому і дружному колективі , який дуже любить свою роботу , потверждая девіз "Полімед" .

Відгуки про Стоматологічна клініка " Полімед"

Андрей

06.05.2016 в 00:47

Вежливый персонал, комфортно находиться в клинике. Порадовала работа в выходные дни.

Додати відгук