Медичний порталЛікаріДніпропетровськСтоматологАвдоніна Лариса Іванівна
Авдоніна Лариса Іванівна

Авдоніна Лариса Іванівна

Стоматолог

Стоматологічна клініка " Полімед"
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Стоматологічна клініка "Полімед", вул. Вакуленчука, 3А
Стаж роботи:
37 років
Сховати карту

Про лікаря

Консультант з лікувальної та наукової роботи

Лікар - стоматолог вищої категорії , доктор медичних наук , професор . Стаж роботи 32 роки. З 1979 року працювала асистентом кафедри терапевтичної стоматології Дніпропетровського медичного інституту , в 1986 році захистила кандидатську дисертацію , а в 1992 році - докторську дисертацію. До 1997 р. працювала в Дніпропетровську , потім 10 років у Криму - на посаді завідуючої кафедри терапевтичної стоматології та декана стоматологічного факультету .

У перебігу 8 років Авдоніна Лариса Іванівна працювала на кафедрі терапевтичної стоматології в Дніпропетровську , проводила діагностику та лікування пацієнтів із захворюваннями слизової оболонки порожнини рота в умовах стаціонару від моменту надходження до виписки . Зі студентської лави освоювала цей розділ під керівництвом найвідомішого в цій області фахівця - професора Е.Н. Дичко - творця унікального стаціонару. Власні наукові роботи та роботи учнів , тепер уже кандидатів медичних наук , присвячені прояву в порожнині рота найбільш масових і небезпечних в даний час захворювань - туберкульозу , грибкових , алергічних поразок , червоного плоского лишаю , міхурових дерматозів , у тому числі на тлі стресу і його наслідків .

Лариса Іванівна має досвід лікування захворювань слизової порожнини рота з застосуванням алопатичних , фітопрепаратів , гомеопатії ( курси з нетрадиційних методів дослідження та лікування). Підтримує наукові зв'язки з ОНДІЗ та інститутом Винограду і вина « Магарач » , які розробили спеціальні харчові добавки , а також з діагностичними лабораторіями та провідними центрами і лабораторіями Москви , Санкт -Петербурга , Дніпропетровська, і Києва .

Наукові роботи виконані в Москві на базі провідних наукових та науково - практичних центрів - ЦНІІТ , ММСИ , Московського науково -практичного центру боротьби з туберкульозом.

З серпня 2006 року працює в ПП « Полімед » на посаді консультанта з лікувальної та наукової роботи .

Відгуки про лікаря Авдоніна Лариса Іванівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук