Медичний порталУстановиБіла ЦеркваСтоматологіяСтоматологічна клініка "Еліт"
Стоматологічна клініка Еліт

Стоматологічна клініка "Еліт"

Стоматологія

вул. Підвальна, 28-А , Біла Церква, Київська область
dentalcity.bc@gmail.com
Головний лікар
Романов Юрий Георгиевич
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Дентал Сіті" у Білій Церкві є однією з перших приватних клінік в місті. Крім значного досвіду діяльності, стоматологи клініки не відстають від нових тенденцій в методах лікування, в стоматологічному кабінеті регулярно оновлюються апартаменти, інструменти та матеріали, тому лікування у нас пройде безболісно, ​​комфортно і максимально ефективно.

До нас звертаються З ЯКИМИ стоматологічні проблеми
Стоматологи клініки надають весь спектр стоматологічних послуг, консультації з питань очевидних проблем ваших зубів і інших, які вас цікавлять. Також наші лікарі дбають про те, щоб ви перед лікуванням отримали душевний спокій і безбоязно, з комфортом пройшли всі необхідні процедури.

Ми спеціалізуємося ТАКОЖ НА ДИТЯЧОЇ СТОМАТОЛОГІЇ
Стоматологічну клініку "Дентал Сіті" у Білій Церкві ви можете відвідувати всією родиною, адже діяльність наших фахівців багатогранна і включає в себе напрямок дитячої стоматології. Дитяча стоматологія не таке вже часте явище, незважаючи на велику кількість стоматологічних установ, а в нашому центрі ви можете пройти курс лікування разом зі своїми дітьми. Повірте, наші лікарі знають особливі підходи, як не просто умовити дитину полікувати зуби, а й зацікавити, заохотити його.

НАШІ СТОМАТОЛОГИ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ КОЖНОГО КЛІЄНТА з особливим підходом
У кожному окремому випадку стоматологи нашої клініки застосовують індивідуальний план лікування, ретельно продумуючи всі етапи, з урахуванням особливостей клінічної ситуації та побажань клієнта.
Тільки тут надається повний комплекс лікування зубів та інших захворювань порожнини рота. Маючи в своєму розпорядженні висококласним європейським обладнанням, ми забезпечуємо максимально точні результати діагностики і найкращий ефект лікування. ДенталСіті завжди на сторожі здоров'я і краси вашої посмішки.
Дитячий стоматолог в Білій Церкві зробить лікування зубів найбільш безболісним, а тому ваша дитина більше не буде боятися ходити на огляд до лікаря. Наша стоматологічна клініка у білій Церкві гарантує високий рівень якості послуг. Ми користуємося тільки самим новим обладнанням під час лікування зубів. Стоматолог (Біла Церква) - дитячий і звичайний, завжди доступні для вас за ціною - просто звертайтеся до нас раз на півроку для огляду і в міру необхідності лікування, і будьте впевнені, проблеми з зубами будуть турбувати вас набагато рідше.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Еліт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук