Медичний порталУстановиБіла ЦеркваСтоматологіяСтоматологічний кабінет "Дарина"
Стоматологічний кабінет Дарина

Стоматологічний кабінет "Дарина"

Стоматологія

вул. Чкалова, 10 , Біла Церква, Київська область
+38 (04563) 6-20-93
+38 (096) 501-83-93
+38 (067) 608-22-21
Сховати карту

Про установу

Стоматологічний кабінет "Дарина" був заснований 2006 р. і всі ці роки допомагає своїм пацієнтам , надаючи професійні послуги в сфері терапевтичної та хірургічної стоматології.

Зараз , як і з моменту заснування "Дарина" - це не величезна клініка з безліччю філій і розрізненої мережею , а невеликий приватний кабінет з атмосферою доброзичливості , домашнього затишку і захищеності , що сприяє психологічному розслабленню і особливо важливо при роботі з нашими самими маленькими пацієнтами .

Крім того , наш кабінет оснащений новітнім професійним обладнанням та високоякісними матеріалами , яким можуть позаздрити навіть найсучасніші клініки і що дає можливість замкнути в нашому кабінеті весь технологічний ланцюжок - від комп'ютерної діагностики до кінцевого результату .

Але головна наша гордість - люди. Весь персонал кабінету "Дарина" - це фахівці високого класу здатні професійно і оперативно надати стоматологічну допомогу навіть у найскладніших випадках .

Розуміючи покладену на нас відповідальність , ми ретельно стежимо за дотриманням усіх технологій та специфіки використовуваних нами матеріалів. Для дезінфекції використовуються тільки високоефективні засоби , а стерилізація проводиться методом автоклавування .

Звертаючись в стоматологічний кабінет " Дарина" , Ви можете бути впевнені у своїй безпеці та компетентності персоналу . А головне , Ви вибираєте дружелюбне ставлення до себе.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний кабінет "Дарина"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук