Медичний порталУстановиЧернігівМедичний центрСпеціалізований офтальмологічний лікувально-діагностичний центр "ЛазерМед"
Спеціалізований офтальмологічний лікувально-діагностичний центр ЛазерМед

Спеціалізований офтальмологічний лікувально-діагностичний центр "ЛазерМед"

Медичний центр

вул. Волковича 25, кабінет 206 , Чернігів, Чернігівська область
Пн-Пт: 8.00 - 16.00 обід: 12.30 - 13.00
+38 (0462) 25-61-16
Fax: chernihiv@lazer-med.ua
chernihiv@lazer-med.ua
Сховати карту

Про установу

Клініка ЛазерМед представляє вашій увазі широкий комплекс послуг з діагностики та відновлення зору. Висококваліфіковані фахівці нашої клініки є професіоналами з великим досвідом роботи, що дозволяє проводити лікування та діагностику на вищому рівні.

При далекозорості зображення предмета, на який дивиться людина, фокусується не в певній області сітківки, а в області за нею. Даний стан зорової системи приводить до погіршення чіткості зображення. Лікування далекозорості проводиться за допомогою безлічі методик, і визначити найбільш оптимальну в кожному конкретному випадку допоможе лікар-офтальмолог.

Астигматизм є патологією рефракції ока, яка пов'язана з неправильною формою кришталика або рогівки. Лікування астигматизму виробляють за допомогою лазерної корекції, а корекцію за допомогою окулярів і контактних лінз.

В офтальмологічній клініці ЛазерМед в Чернігові надають таку послугу, як лазерне лікування глаукоми. Це дозволяє пацієнтам провести лікування глаукоми без операції. Діагностика глаукоми на ранніх стадіях є важливим заходом у боротьбі за зір.

Лікування всіх перерахованих вище захворювань проводиться в Клініці ЛазерМед. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в якості і результативності кожної процедури, завдяки чому поліпшення стану Вашого зору не змусить довго чекати.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст), Хірург

Відгуки про Спеціалізований офтальмологічний лікувально-діагностичний центр "ЛазерМед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук