Медичний порталУстановиЖитомирМедичний центрСпеціалізований офтальмологічний лікувально-діагностичний центр "ЛазерМед"
Спеціалізований офтальмологічний лікувально-діагностичний центр ЛазерМед

Спеціалізований офтальмологічний лікувально-діагностичний центр "ЛазерМед"

Медичний центр

вул. Черняховського, 102 , Житомир, Житомирська область
Пн-Пт: 9.00 - 18.00 Сб: 10.00 - 14.00
+38 (0412) 41-39-74
zhitomyr@lazer-med.ua
Сховати карту

Про установу

Своєчасна діагностика зору є основою правильного та ефективного лікування. Регулярна і ретельна комп'ютерна діагностика зору є ефективним способом захистити його від хвороб. За допомогою сучасного діагностичного обладнання і новітніх методів досліджень є можливість виявити багато видів захворювань очей ще на ранній стадії.

Клініка ЛазерМед представляє широкий спектр послуг з відновлення та діагностики зору. Лазерна корекція ціна, на яку не так велика, проводиться кваліфікованими фахівцями, завдяки чому забезпечується ефективність і безпеку процедури. Діагностика зору Житомир в клініці ЛазерМед включає: огляд очного дна, біомікроскопію очі, вимірювання тиску, визначення гостроти, рефракції та поля зору, консультацію та рекомендації лікаря. Головна спеціалізація Житомирського центру - це діагностика глаукоми та її лікування.

Лазерна корекція зору Україна є найбільш передовим методом безболісного та швидкого виправлення рефракції ока. Після проведення корекції пацієнт починає бачити, так як бачить людина з нормальним зором. Дана процедура дозволяє стати незалежним від окулярів і контактних лінз, що, безсумнівно, покращує якість життя. Варто відзначити, що корекція зору ціна не так велика, що дозволяє практично кожному відновити зір у найбільш короткий термін. Важливою перевагою даної процедури є амбулаторность і мінімальний відновний період, що найбільш зручно для людей, що мають мало часу.

Лазерна корекція зору вартість може бути різною. Даний критерій визначається безліччю факторів. Якщо у Вас є бажання відновити або поліпшити зір за допомогою даної процедури, то клініка ЛазерМед надає дану послугу за доступною ціною. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в ефективності, безпеки і безболісність процедури. Висококваліфіковані фахівці нашої клініки завдяки великому досвіду роботи та постійного розвитку можуть проводити діагностику і лікування з найбільш високим відсотком ефективності, що забезпечує позитивний результат у кожному конкретному випадку.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст), Хірург

Відгуки про Спеціалізований офтальмологічний лікувально-діагностичний центр "ЛазерМед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук