Медичний порталУстановиХарківМедичний центрРегіональний центр дитячого здоров'я
Регіональний центр дитячого здоров'я

Регіональний центр дитячого здоров'я

Медичний центр

вул. Полтавський шлях, 152 , Харків, Харківська область
Пн.-Пт.: 9:00 - 18:00 Сб.: 9:00 - 14:00
+38 (057) 765-5-765
Сховати карту

Про установу

Регіональний центр дитячого здоров'я - один з небагатьох дитячих медичних центрів у місті Харкові , і поки єдиний як на Холодній горі , так і в довколишніх районах міста.

Всі ми знаємо , що , як правило , дитячі поліклініки - це коридори з безліччю хворих дітей і неспокійних дорослих , які очікують своєї черги на щеплення дитини або на прийом до фахівців , яких часто не вистачає .

Але більше вам не доведеться вичікувати нескінченні черги в задушливих коридорах і переживати за здоров'я і спокій своїх малюків - тепер ви можете звернутися в наш Регіональний центр дитячого здоров'я.

У нашому , динамічно розвивається центрі , створені всі умови для раннього виявлення захворювань у дітей та їх лікування. У затишних і комфортних умовах ви можете отримати повний комплекс профілактичних і лікувальних заходів. Крім того консультації фахівців і аналізи можуть проводитися прямо у вас вдома , що значною мірою полегшить вашій дитині процес одужання.

Ми дуже відповідально підходимо до питання підбору лікарів, що працюють в центрі. В даний момент , провідними фахівцями центру є лікарі першої та вищої категорій , кандидати та доктори медичних наук. Окрім наукових звань , що дуже важливо , наші лікарі мають величезний практичний досвід.

Кожен співробітник нашого центру свідомо зробив вибір на користь роботи з дітьми , тому терпіння , дружелюбність і розуміння - невід'ємні риси кожного з нас.

Уважний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта , висока кваліфікація всіх фахівців , а також доброзичливість і привітність - ось складові успішної роботи Регіонального центру дитячого здоров'я !

Ми не тільки лікуємо дітей - ми про них піклуємося .

Фахівці

Стоматолог

Хірург

Ендокринолог

Офтальмолог (окуліст)

Ортопед

Нефролог

Отоларинголог (ЛОР)

Імунолог

Гастроентеролог

Алерголог

Педіатр

Спеціалісти

Педіатр, Невролог, Стоматолог, Офтальмолог (окуліст), Хірург, Імунолог, Гастроентеролог, Ендокринолог, Отоларинголог (ЛОР), Нефролог, Ортопед, Алерголог, Гінеколог

Відгуки про Регіональний центр дитячого здоров'я

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук