Медичний порталУстановиКиївЛікарняОнкологічна клініка "ЛІСОД"
Онкологічна клініка ЛІСОД

Онкологічна клініка "ЛІСОД"

Лікарня , Медичний центр, Клініка

Обухівський район, с. Плюти, вул. А. Малишка, 27 , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 8.00 - 20.00
+38 (044) 520-94-00
0-800-500-110
Fax: +38 (044) 520-94-01
callcenter@lissod.com.ua
Головний лікар
Винницкая Алла
Сховати карту

Про установу

Сьогодні завдяки клініці ЛІСОД Україна знаходиться на одному рівні з провідними зарубіжними країнами за якістю надання онкологічної допомоги.
З лютого 2007 року, коли відкрилася онкологічна лікарня ЛІСОД, жителі України та інших країн СНД отримали можливість коректної діагностики та ефективного лікування, згідно з міжнародними стандартами, заснованим на доказовій медицині. Це відзначають і закордонні фахівці, які приїжджають до Києва. Онкоцентр ЛIСОД - справжня лікарня західного зразка.
Висококласні фахівці
На постійній основі в ЛIСОД працюють зарубіжні фахівці з провідних медичних клінік Ізраїлю. Навіть на тлі високого рівня США та країн старої Європи ізраїльська медицина займає передові позиції. Зарубіжні фахівці трудяться в одній команді з талановитими українськими лікарями, багато з яких стажувалися в онкологічних центрах Західної Європи, США, Японії, Ізраїлю. Як Інститут онкології (Онкологічний інститут) ЛICОД має необхідну кількість середнього медичного персоналу, спеціально навченого. Один з основних принципів роботи - індивідуальне ставлення до кожного пацієнта. Мета і завдання фахівців ЛIСОД - успішне лікування раку. Ізраїль завжди поруч, ізраїльські лікарі надають допомогу, ізраїльські лабораторії працюють для наших хворих, лікування раку в Ізраїлі нічим не відрізняється від лікування раку в ЛIСОД.
Світові стандарти
Лікування в ЛICОД проводиться за міжнародними стандартами, які затверджені онкологічними спільнотами Європи і США. За цими ж стандартами виконується лікування в Німеччині, лікування в Австрії, лікування в Швейцарії, лікування раку в Ізраїлі та інших розвинених країнах світу. Медицина в ЛICОД заснована на тих же принципах, що і медицина в Австрії, медицина в Німеччині, медицина в Ізраїлі, медицина в Швейцарії.
Онкологічний центр обладнаний всією необхідною сучасною високотехнологічною апаратурою для лікування та діагностики раку.
Ми застосовуємо новітні медичні технології, останні досягнення молекулярної біології та ядерної медицини. Будучи визнаними експертами в онкології, фахівці ЛIСОД відкриті до співпраці. Так само, як і Інститут раку в Києві, ми проводимо наукові конференції за участю зарубіжних професіоналів і онкологів, що представляють Інститут раку в Києві. Онкологічна клінікаЛIСОД та Інститут раку в Києві завжди на зв'язку, завжди готові обмінятися досвідом і досягненнями.
Використання можливостей сучасного обладнання
У ЛІСОД використовується необхідне сучасне високотехнологічне обладнання для діагностики та лікування. Наприклад, в радіотерапевтичному відділенні працюють лінійні прискорювачі останнього покоління американської компанії VARIAN в повному обсязі сучасних можливостей. Унікальний комплекс для стереотаксичної біопсії Lorad Multi Care Platinum, який використовується для діагностики непрощупиваемих утворень молочної залози, дозволяє отримати матеріал для гістологічного дослідження (біопсія) під рентген-котроль в амбулаторних умовах і під місцевою анестезією. При цьому точність проведення біопсій автоматично контролює комп'ютер.
Комплексний підхід у онкологічної допомоги
ЛІСОД - онкологічна клініка з повним циклом допомоги: профілактики, діагностики, лікування і реабілітації з використанням міжнародних стандартів на основі доказової медицини. Технічні можливості та досвід провідних зарубіжних фахівців, що працюють на постійній основі в ЛІСОД, дозволяють не тільки виявити онкологічну патологію на самих ранніх стадіях, при яких лікування найбільш ефективно, але і запобігти розвитку онкологічних захворювань. На всіх етапах діагностики і лікування пацієнта супроводжує особистий медичний адміністратор під контролем лікуючого лікаря - клінічного онколога. Час від моменту звернення в клініку до початку лікування зведено до мінімуму. Проводиться не тільки лікування, а й активна профілактика онкологічних захворювань - скринінг та усунення факторів ризику розвитку пухлини.
Виваженість рішень
Діагностика та лікування раку в ЛIСОД виконуються так само, як діагностика і лікування раку в Ізраїлі. На міждисциплінарної онкологічної конференції обговорюють результати досліджень і перебіг захворювання кожного пацієнта. У консиліумі беруть участь медичні онкологи, радіотерапевти, лікарі-діагности, хірурги. Завдяки сучасній системі комунікацій в клініці проводять телемедичні консультації. Таким чином, співпрацюють з ЛIСОД зарубіжні фахівці беруть участь у розробці тактики лікування хворих. Медицина в Ізраїлі (онкологія Ізраїлю) і медицина в Німеччині на службі у наших пацієнтів: патоморфологічні дослідження проводять в ізраїльських та німецьких лабораторіях, де фрагменти тканин оцінюють з використанням молекулярно-цитогенетичного аналізу, методу ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції), імуногістохімічного фарбування.
Комфорт і конфіденційність
Лікування раку в ЛIСОД, як і лікування раку в Ізраїлі, проводять з використанням новітньої комп'ютерної програми, яку фірма VARIAN адаптувала спеціально для нашої клініки. Це дозволяє ефективно управляти медичним процесом, зберігаючи конфіденційність всієї інформації. Наш онкологічний сайт надає всі необхідні знання про фахівців, методах, обладнанні та відділеннях лікарні.
У ЛІСОД онкологічний диспансер працює так само, як і в провідних клініках світу. Створення максимального фізичного та психологічного комфорту для пацієнтів ми вважаємо необхідною умовою успіху всієї діяльності клініки. Онкологічна лікарня оточена парком, який гарний в будь-який час року. Оригінальна архітектура будівель, ландшафт, створений руками майстерних майстрів, відрізняють ЛIСОД від інших онкологічних лікарень і руйнують звичні стереотипи. Найчистіше повітря, природа заповідника Конча-Заспа благотворно впливають на самопочуття і настрій пацієнтів.

Фахівці

Онколог

Мамолог

Хірург

Радіолог

Гематолог

Біолог

Реабілітолог

Масажист

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Психолог

Анестезіолог

Реаніматолог

Променева терапія

Гінеколог

Терапевт

Спеціаліст УЗД

Уролог

Спеціалісти

Онколог, Мамолог, Радіолог, Гематолог, Анестезіолог, Реаніматолог, Біолог, Лаборант, Ендоскопіст, Хірург, Терапевт, Гінеколог, Реабілітолог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Масажист, Психолог, Спеціаліст УЗД, Променева терапія, Уролог

Відгуки про Онкологічна клініка "ЛІСОД"

Tatyana

22.04.2014 в 22:57

Петах Андрей превратит вас в КАЛЕКУ !!!! \r

Этот УРОД прячеться за двойным отчеством Васильевич и Ласлович. Так он хочет запутать всех нас. Но результат его операции это ваше КАЛЕЦТВО. \r

Бойтесь попасть на операционный стол к этому бездарному, непрофессиональномому пластическиму хирургу именуемый себя \"врачом\". У него поставлено только на то, чтобы урвать с вас как больше денег, бегая из одной клиники в другую. Он не будет нести никакой ответственности за вашу жизнь, пользуясь несовершенноством украинского законадательства в области медицины. Бойтесь таких ЧУДОВИЩНЫХ \"врачей\" !!!! \r

Tatyana

22.04.2014 в 22:57

Петах Андрей превратит вас в КАЛЕКУ !!!! \r

Этот УРОД прячеться за двойным отчеством Васильевич и Ласлович. Так он хочет запутать всех нас. Но результат его операции это ваше КАЛЕЦТВО. \r

Бойтесь попасть на операционный стол к этому бездарному, непрофессиональномому пластическиму хирургу именуемый себя \"врачом\". У него поставлено только на то, чтобы урвать с вас как больше денег, бегая из одной клиники в другую. Он не будет нести никакой ответственности за вашу жизнь, пользуясь несовершенноством украинского законадательства в области медицины. Бойтесь таких ЧУДОВИЩНЫХ \"врачей\" !!!! \r

Додати відгук