Медичний порталУстановиКиївЛікарняОбласна лікарня № 2
Обласна лікарня № 2

Обласна лікарня № 2

Лікарня

вул. Північно-Сирецька, 49 , Київ, Київська область
+38 (044) 272 63 08
+38 (044) 443-57-02
+38 (044) 443-59-67
+38 (044) 272-58-12
kol2@i.ua
Головний лікар
Елагин Владимир Владимирович
Сховати карту

Про установу

Київська обласна лікарня № 2 - комунальний заклад Київської обласної Ради КЗ КОР, яке обслуговує учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих від аварії на ЧАЕС і, ІІ і ІІІ категорій та учасників бойових дій, які проживають у Київській області, а також страхових відвідувачів.

КОБ № 2 - це багатопрофільний лікувальний заклад, який надає якісну медичну допомогу при різних захворюваннях:

  • терапевтичного профілю;
  • кардіологічного профілю;
  • неврологічного профілю;
  • хірургічного профілю.

Крім того, наша лікарня постійно забезпечує населення цілодобової ургентної допомогою і має у своєму складі поліклініку, розраховану на 850 щоденних відвідувань, в якій ведуть прийом висококваліфіковані фахівці.

Стаціонар клініки розташований в лісопарковій зоні. Природне мальовниче оточення позитивно впливає на лікування і реабілітацію хворих, а оснащення лікарні - якісно проводити лікування сучасними і перевіреними методами. У відділеннях Київської обласної лікарні № 2 проводяться сучасні операції різної складності, такі як лапароскопічне видалення кіст яєчників, жовчного міхура, фіброматозних вузлів. Видалення гемороїдальних вузлів проводиться ультразвуковим скальпелем, а для дроблення каміння в сечоводах при сечокам'яній хворобі ми використовуємо безболісні сучасні методики.

Діагностичні відділення КОБ № 2 оснащені найсучаснішою апаратурою, що дозволяє в найкоротші терміни здійснювати всі необхідні для швидкої діагностики дослідження.

Крім того, по Київській області ми проводимо виїзні планові огляди і відбір пацієнтів для лікування в стаціонарі.

У своїй роботі наші лікарі дотримуються, як сучасних стандартів та протоколів, затверджених Міністерством охорони здоров'я України, так і допоміжних методів обстеження.

Спеціалісти

Гінеколог, Терапевт, Стоматолог, Хірург, Спеціаліст УЗД, Функціональна діагностика, Фізіотерапевт, Рентгенолог, Лаборант

Відгуки про Обласна лікарня № 2

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук