Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Діамед-експрес"
Медичний центр Діамед-експрес

Медичний центр "Діамед-експрес"

Медичний центр , Лабораторія

вул. Тимошенко, 14 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 15.00
+38 (044) 221-54-87
+38 (044) 413-38-45
+38 (044) 428-30-05
+38 (044) 578-20-57
+38 (063) 693-15-45
diamed-admin@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Діамед-експрес" - один з провідних центрів м. Києва, на ринку медичних послуг з 1998 року. Фірма веде медичну практику в сфері УЗ-діагностики, гінекології та урлогіі-андрології-сексопатології, з використанням сучасних технологій. В області діагностики захворювань використовуються лабораторні дослідження на базі сертифікованої лабораторії. Застосовується ультразвукова діагностика з використанням допплерометрических досліджень різних органів і систем. А також, у нас консультують вузькі фахівці гінеколог-ендокринолог, уролог-сексопатолог-андролог.

Вам необхідно провести УЗД, проконсультуватися у гінеколога чи андролога, ви хочете здати аналізи, провести лікування запалення, інфекції або ерозії? Підібрати спосіб контрацепції? Наш центр сподівається виявитися Вам корисним у вирішенні цих та багатьох інших проблем.

Професіоналізм, індивідуальний підхід, уважне ставлення до кожного пацієнта - ось деякі відмінні риси роботи нашого центру. Маючи можливість в одному місці проконсультуватися у необхідних фахівців, провести діагностичні процедури і отримати лікування, ви уникаєте стомлюючого ходіння по різних установах у пошуках потрібного лікаря, економите свій час.

Ми можемо запропонувати Вам пройти обстеження по гінекології за стандартною або розширеною програмою. Загальновідомо, що своєчасна діагностика різних порушень сприяє їх швидкому і більш успішному усуненню. При проходженні профілактичних медичних оглядів у нашій жіночій консультації передбачена гнучка система знижок. Запрошуються на обслуговування окремі групи і колективи (умови обговорюються окремо).

Широкий спектр лабораторних досліджень, включаючи найбільш точну і інформативну ДНК (ПЛР) - діагностику, виконуються в досить короткі терміни на базі співпраці з сертифікованої акредитований лабораторією. У роботі нашої клініки використовуються тільки одноразові інструменти та витратні матеріали (гінекологічні дзеркала, рукавички, зондікі для забору матеріалу, скла, пробірки, підкладні пелюшки і т.д.).

Система попереднього запису забезпечує прийом доктором центру в певний, відповідний для Вас час.

Спеціалісти

Андролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Сексолог / сексопатолог, Уролог, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медичний центр "Діамед-експрес"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук