Медичний порталУстановиХарківНаркологічний центрНаркологічний центр з підвищеною дисципліною "Ренесанс"
Наркологічний центр з підвищеною дисципліною Ренесанс

Наркологічний центр з підвищеною дисципліною "Ренесанс"

Наркологічний центр , Реабілітаційний центр

вул. Єлізарова , Харків, Харківська область
+38 (057) 756-43-18
+38 (097) 833-77-33
+38 (095) 160-60-67
+38 (093) 028-20-00
Сховати карту

Про установу

Наш наркологічний реабілітаційний центр надає пацієнту безпеку від "самого себе" в сукупності з цілодобовою опікою персоналу.

Специфіка хвороби полягає в тому, що найчастіше пацієнт не віддає собі звіт в прихованому бажання вживати (тязі), бажання ховається за самими благонамеренными вчинками, але підсумок, як правило, один. Як тільки людина потрапляє за територію центру, не пройшовши повний курс реабілітації і ресоціалізації, і не взявши для себе «інструменти», за допомогою, яких він може боротися зі своєю залежністю, тяга проявляється з більшою силою і починається неминуче вживання. Причому причини вживання логічно обгрунтовані для клієнта і є єдиним можливим виходом зі сформованої ситуації. Наркоманія дуже підступний ворог. Реабілітація дає людині набір інструментів і методів тверезого вирішення будь-якої життєвої ситуації, процес ресоціалізації дозволяє пацієнтові заново навчитися застосовувати отримані знання у своєму житті.

Тому обмеження у свободі, при проходженні початкового етапу реабілітації, є абсолютно гуманним. Адже у залежних було дуже багато свободи і як вони їй розпорядилися, вона не принесла жодного конструктиву в їх житті. Так що, дорогі батьки, ви можете бути спокійні за своє чадо, воно буде під нашою цілодобовою опікою без можливості самовільного виходу.

Красиві ковані решітки художнього оформлення, 3-х поверхове приміщення котеджного типу, з усім необхідним для комфортного проживання. Дружний колектив, проживання по 3-4 особи в кімнаті. Повноцінне 3-х разове харчування, відвідування культурно-масових заходів, оздоровчі процедури, розвиваюча м'язово-суглобова гімнастика, за авторською методикою Мирзаахмата Норбекова, духовний розвиток, заняття за запатентованою методикою "Розвиток особистості" та "12 Кроків", фітотерапія. Групові та індивідуальні заняття проводять сімейний психолог, соціальний педагог, психолог-тренер,психотерапевт (гештальт консультування). 24 години на добу поруч з пацієнтами нашого центру постійно знаходяться кваліфіковані фахівці з залежності, з великим досвідом роботи, готові надати допомогу у будь-який момент. Співробітники нашого реабілітаційно-відновлювального центру особливу увагу надають індивідуальній роботі з пацієнтами. Тобто, ми не в якому разі, не залишаємо пацієнта наодинці з його проблемами і питаннями. Також ми гарантуємо шанобливе ставлення до всіх клієнтів нашого наркологічного центру і задоволення потреб, що не заважають одужання.

Залучені фахівці, які працюють у нас на центрі, будуть надавати кваліфіковану допомогу і стежити за психоемоційним станом людини, який знаходиться у нас на лікуванні. Так само на нашому реабілітаційному центрі паралельно запускається процес ресоціалізації (походи в театр, виїзд на футбол, походи в лазню, прогулянки в місто, виїзди на природу, походи в спортзал), тобто ми проводимо роботу і з культурним утворенням наших пацієнтів. По закінченню курсу розглядається питання працевлаштування пацієнтів і перехід до завершального етапу програми. До кожного клієнта ми розробляємо індивідуальну програму, враховуючи темперамент людини, його середовище, в якому він ріс, вік і ступінь руйнування від вживання.

Також у нас присутній момент духовного зростання людини, причому нам абсолютно неважливо яке віросповідання має пацієнт. Дуже важливо, щоб чоловік почав розвивати свої духовні, також і морально-етичні цінності, втрачені за час вживання психоактивних речовин та алкоголю. І ще один з головних моментів реабілітації - це управління людини своїми емоціями і прийняття себе такими ми є, щоб невідповідність того, що ми маємо і що хочемо мати не приводило нас назад до вживання, а штовхає нас до подальшого розвитку, вдосконалення себе, розвитку себе як особистості.

У нас працюють фахівці з наркологічного центру, які можуть грамотно виконати детоксикацію, полегшити вихід з ужитку, здійснити заходи по очищенню крові і насичення пацієнта корисними вітамінами.

Відгуки про Наркологічний центр з підвищеною дисципліною "Ренесанс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук