Медичний порталУстановиХарківНаркологічний центрНаркологічний центр "Позитив"
Наркологічний центр Позитив

Наркологічний центр "Позитив"

Наркологічний центр , Реабілітаційний центр

вул. Свинаренко, 9 , Харків, Харківська область
Сховати карту

Про установу

Наркологічний центр "Позитив" надає комплексну допомогу в реабілітації людей, що потрапили у важку життєву ситуацію у зв'язку з вживанням психоактивних речовин.

Місія: Допомога в соціальній адаптації та формування здорового способу життя. Вирішення проблем пов'язаних з вживанням наркотичних речовин.

Принципи роботи центру адаптації:
Анонімність та конфіденційність.
- Професіоналізм і толерантність.
- Чесність і відкритість.

Ми займаємося активною протидією поширенню наркоманії та є основою для соціальної реабілітації людей, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності. Також центр "Позитив" успішно надає допомогу людям, що страждають алкоголізмом, ігроманією.

За час свого існування центр соціальної адаптації "Позитив" був неодноразово відзначений нагородами, як один із найкращих центрів у сфері лікування наркоманії. Успіх нашої роботи полягає у комплексній програмі, сприяє фізичному, моральному та соціальному відновлення наркозалежних (наркоманів і алкоголіків). В процесі лікування ми використовуємо авторську методику, яка була розроблена провідними фахівцями у сфері медицини та освіти. Ми співпрацюємо з наркологічними центрами з різних міст України. Крім того, реабілітація і адаптація наших пацієнтів можлива і в центрах партнерів у Європі.

Спеціалісти

Нарколог, Психолог, Санолог

Відгуки про Наркологічний центр "Позитив"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук