Медичний порталУстановиЛуганськМедичний центрМедичний центр "Сигма"
Медичний центр Сигма

Медичний центр "Сигма"

Медичний центр

вул. Шеремета, 1 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 93-22-95
+38 (095) 407-13-90
Головний лікар
Бахтизин Андрей Викторович
Сховати карту

Про установу

Медичний центр " Сигма " заснована в 2000 р. і успішно надає медичну допомогу не лише населенню Луганської області , України , а й громадянам інших країн.

Запорукою успіху в роботі вважаємо два фактори:

По-перше , до роботи допускаються тільки фахівці з великим стажем роботи за своєю спеціальністю , що мають високу медичну категорію , що пройшли навчання в кращих лікарнях Росії , України , Європи , Америки , що підтверджується відповідними дипломами та сертифікатами.

По-друге , в лікуванні наших пацієнтів використовуються самі високоякісні ліки та витратні матеріали від кращих світових виробників. Ми оснащені найсучаснішим лікувально - діагностичним обладнанням , значна частина якого не має аналогів не тільки в нашій області , а й в Україні . "Сігма" - лідер сходу України з використання лазерних технологій у медицині. Такий підхід до роботи дозволяє надавати медичну допомогу нашим пацієнтам з гарантією якості і надійним результатом . Багатий досвід фахівців , наші ідеї , новітні технології: все спрямовано на досягнення головної мети - здоров'я пацієнтів .

Фахівці

Ендоскопіст

Пластичний хірург

Гінеколог

Хірург

Проктолог

Уролог

Анестезіолог

Отоларинголог (ЛОР)

Спеціаліст УЗД

Терапевт

Спеціалісти

Гінеколог, Пластичний хірург, Хірург, Проктолог, Уролог, Ендоскопіст, Анестезіолог, Отоларинголог (ЛОР), Спеціаліст УЗД, Терапевт

Відгуки про Медичний центр "Сигма"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук