Медичний порталУстановиЛуганськМедичний центрЦентр здоров'я і краси "Синильга"
Центр здоров'я і краси Синильга

Центр здоров'я і краси "Синильга"

Медичний центр , Косметологія

вул. Оборонна, 3 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 55-13-81
+38 (0642) 55-11-44
+38 (099) 011-98-14
Сховати карту

Про установу

Людям, які шукають обслуговування високого рівня, ми рекомендуємо центр здоров'я і краси "Синильга".

Розташований в центрі Луганська, центр здоров'я і краси "Синильга" - це місце, де знають, як перетворити до невпізнання навіть саму пересічну зовнішність, а тим, хто не має можливості відвідувати салон краси регулярно, фахівці порадять дієві засоби для догляду в домашніх умовах.

На першому поверсі нашого салону розташований просторий зал стилістів-перукарів, а також кабінет манікюру і педикюру.  Тут можна зробити модну стрижку, розкішну зачіску, наростити вії, нігті і волосся. Професійний візажист готова надати свої послуги на високому художньому рівні. Нігтьовий сервіс представлений в самих актуальних марки косметики та модній кольоровій гамі.

Другий поверх - це надання широкого спектру послуг лікувального, діагностичного і косметологічного характеру. Консультації провідних лікарів міста Луганська та України:невропатолога, дерматолога, гінеколога, гінеколога-онколога, психіатра,кардіолога, дієтолога, фізіотерапевта, косметолога. Кабінет ультразвукової діагностики (УЗД) нашого медичного центру обладнаний сучасним ультразвуковим апаратом, що дозволяє обстежитися комплексно або ж обстежити окремі органи. Результати УЗД ви отримаєте відразу ж після обстеження.

У нашому центрі здоров'я та краси, всі послуги проводять фахівці високого рівня, які мають багаторічний досвід, свіжий погляд і делікатне і чуйне ставлення до кожного клієнта і пацієнта.

Тим, хто Вам доріг, можна подарувати відвідування цього чудового центру здоров'я і краси, де відпочиває душа і тіло розслабляється. Купуйте подарункові сертификатысалона краси "Синильга" - даруйте Вашу турботу і ніжність.

Спеціалісти

Невропатолог, Гінеколог, Психотерапевт, Кардіолог, Фізіотерапевт, Косметолог

Відгуки про Центр здоров'я і краси "Синильга"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук