Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Панацея"
Медичний центр Панацея

Медичний центр "Панацея"

Медичний центр , Клініка

вул. Чигоріна, 59 , Київ, Київська область
+38 (044) 286-70-40
+38 (044) 286-77-46

+38 (097) 570-52-57
panacea_med@i.ua
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Панацея" це клініка сучасної медицини, орієнтована на надання багатопрофільної кваліфікованої медичної допомоги кожному, хто звернеться пацієнтові. Медичний центр надає повний спектр медичних послуг в умовах поліклінічного комплексу і денного стаціонару. Тут ви можете отримати кваліфіковану медичну допомогу від провідних фахівців у таких галузях медицини як УЗД дігностіка, кардіологія, гастроентерологія, гепатологія, неврологія,, пульмонологія, ендокринологія, терапія, акушерство-гінекологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія, мануальна терапія, пламоферез.
Зручне розташування Медичного центру, новітнє обладнання, висококласні фахівці, доступні ціни - результат нашого прагнення до комфортного і якісного обслуговування.
Ми пропонуємо медичне обслуговування фізичних та юридичних осіб, бонусні програми, робота зі страховими компаніями.
Професійна команда лікарів.
Головний потенціал нашої клініки - це високопрофесійні лікарі різних профілів. У медичному центрі ведуть прийом кандидати, доктора медичних наук, лікарі вищої категорії. Злагоджена робота команди фахівців медцентру - це не тільки запорука успіху і процвітання багатопрофільного центру "Панацея", а й виконання головного завдання медицини як науки: лікування людей і забезпечення їм високої якості життя, можливості спокійно працювати для добробуту себе і своєї сім'ї.
Звертаючись до нас, Ви отримуєте якісну і доступну допомогу від фахівців, які проведуть ретельну діагностику і призначать необхідне лікування. Діагностика - важливий етап початку лікування, і у нас вона здійснюється на високому професійному рівні. Наш медичний центр співпрацює з такими провідними лабораторіями як Діла, Синево, де виконуються аналізи і дослідження різного ступеня складності. Це дає можливість нашим лікарям виявляти захворювання на ранній стадії і правильно призначати лікування.
Наша клініка - це місце, де пацієнт може отримати необхідну допомогу згідно з його діагнозу - не більше і не менше того, що потрібно в його ситуації. Фахівці Медичного центру не призначають пацієнтові непотрібні процедури, тому Ви можете бути впевнені в тому, що зайвих витрат не буде. Головною цінністю для нас є здоров'я пацієнта, тому вся робота фахівців спрямована на швидке одужання людини.
Медичний центр пропонує клієнтам перевірені методи вирішення проблем зі здоров'ям. Лікування, призначене лікарями, може бути виконано в нашому закладі, який має все необхідне для відновлення організму: кваліфікований персонал, новітнє устаткування, сучасні комфортабельні кабінети.
Медичний центр "Панацея" відповідає Європейським стандартам якісної меддопомоги високого класу.

Фахівці

Невролог

Спеціалісти

Уролог, Гінеколог, Спеціаліст УЗД, Дерматолог, Косметолог, Терапевт, Кардіолог, Невролог, Гастроентеролог, Ендокринолог, Флеболог

Відгуки про Медичний центр "Панацея"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук