Медичний порталУстановиЧеркасиМедичний центрМедичний центр "МЕДГАРАНТ"
Медичний центр МЕДГАРАНТ

Медичний центр "МЕДГАРАНТ"

Медичний центр

ул. Леніна, 55 , Черкаси, Черкаська область
+38 (0472) 45-61-16,
+38 (0472) 32-33-63,
+38 (0472) 34-69-00
medgarantck@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Медичний центр " Медгарант " м. Черкаси - це медичний заклад , що відрізняється новими принципами в організації обслуговування пацієнтів , що орієнтується на найсучасніші вітчизняні та світові технології в діагностиці та лікуванні . Ми пропонуємо пацієнтові не просто набір лабораторних та інструментальних обстежень , а цілу систему діагностичних , лікувальних та оздоровчих заходів . Це дає можливість при певному прояві симптомів і синдромів захворювання виявити початковий процес і запропонувати всі сучасні методи своєчасного лікування.

Центр має власну філософію і вироблені пріоритети медичного обслуговування , головний з яких - повага до пацієнта.

Найважливішими принципами нашої роботи є: повна безболісність , інфекційна безпека та медико -юридична обгрунтованість всіх лікувальних і діагностичних маніпуляцій.

Основа політики діяльності нашої установи у сфері якості спрямована на досягнення світових стандартів в наданні медичних послуг , максимальне задоволення вимог і очікувань наших пацієнтів і постійне підвищення професіоналізму персоналу .

Всі матеріали та обладнання , які використовуються в Медичному центрі , повністю безпечні для пацієнтів і дозволені для застосування в Україні , що підтверджено відповідними сертифікатами якості.

На сьогоднішній день в МЦ ведеться ліцензований прийом за спеціалізаціями: стоматологія , гінекологія , урологія , УЗ- діагностика , отоларингологія , ендокринологія , маммология , гастроентерологія , неврологія , психіатрія , терапія , лабораторна діагностика , комп'ютерна нелінійна діагностика ( NLS ) , косметологія .

Висококваліфікований персонал " Медгарант " будує свою роботу на принципі турботи про людину , її здоров'я і збереження душевного спокою. Символічним підтвердженням цьому є знайдена під час реконструкції старої будівлі ( в якому розміщений нині МЦ) ікона Святої Трійці. Написана майстром в ХIХ столітті , відреставрована сучасними фахівцями , ця ікона продовжує своє життя серед людей - співробітників і пацієнтів нашого медичного центру " Медгарант " .

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Отоларинголог (ЛОР), Психіатр, Стоматолог, Уролог

Відгуки про Медичний центр "МЕДГАРАНТ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук