Медичний центр "АНІ"

Медичний центр

вул. Чайковського, 49/1 , Черкаси, Черкаська область
Пн - Сб: 9.00 - 19.00
+38 (0472) 32-77-22

+38 (067) 518-98-68
Fax: +38 (0472) 32-65-32
Сховати карту

Про установу

Медичний Центр "Ані" – це багатопрофільна установа, яка надає консультативно-лікувальні та діагностичні послуги. Основними напрямками діяльності є :
- гінекологія;
- педіатрія;
- урологія;
- ультразвукова діагностика;
- дерматологія (видалення бородавок);
- лабораторна діагностика;
- лазерна терапія (видалення ерозії шийки матки).
Основними принципами роботи спеціалістів МЦ "Ані" є індивідуальний підхід до кожного пацієнта та використання найсучасніших методик діагностики та лікування різноманітних захворювань, в тому числі тих, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, герпес, папілломавірусна інфекція та ін.). Також в Центрі Ви зможете пройти огляд для виявлення причин жіночого безпліддя, невиношування вагітності, порушень менструального циклу та отримати рекомендації по лікуванню та профілактиці цих захворювань, а також отримати консультацію по методам контрацепції і допомогу в підборі засобу, який оптимально підходить саме Вам.
В Медичному Центрі для діагностики та лікування використовується сучасне медичне обладнання, таке як: апарат УЗД, кольпоскоп, лазерний коагулятор та ін.
Завдяки проведенню кольпоскопії (Кольпоскоп – спеціальне медичне обладнання, яке призначене для нагляду неконтактним способом), лікар має можливість визначити якнайточніше стадію розвитку захворювання, що призводить до економії часу на обстеження.
Кольпоскопія, в першу чергу, необхідна для раннього розпізнавання раку шийки матки.
Ультразвукова діагностика в МЦ "Ані" здійснюється на новому сучасному апараті. Дослідження органів та систем проводять високодосвідченні спеціалісти. Діагностуються органи малого тазу (матка з придатками), органи черевної порожнини (печінка, жовчний пузир, підшлункова залоза, селезінка) і заочеревинного простору (нирки, сечовий міхур). А також УЗ-дослідження в області урології (сечовий міхур, передміхурова залоза, яєчки).
Лікар-уролог проводить діагностику та лікування запальних захворювань чоловіків (простатитів, аденоми простати, орхітів та ін.), захворювань, що передаються статевим шляхом, проводиться комплексна терапія хронічних захворювань сечових шляхів у жінок та чоловіків (уретритів, циститів, пієлонефритів).
Лікар-дерматовенеролог надає консультативно-лікувальні послуги за основними напрямками: інфекції, що передаються статевим шляхом; захворювання шкіри; захворювання нігтів; різні новоутворення шкіри; хвороби волосся. А також такі дерматологічні проблеми як: хвороби залоз шкіри, сверблячі дерматити, псоріаз, іхтіоз, лишаї, фотодерматози, дерматити, герпетичні ураження шкіри, контагіозний молюск. В Центрі проводиться видалення бородавок лазерним апаратом одноразово, безболісно і назавжди.
Також надається консультація та діагностика педіатра для дітей усіх вікових груп, спостереження дітей 1 року життя, індивідуальна оцінка стану здоров’я дитини, раннє виявлення функціональних відхилень органів і систем.
В МЦ "Ані" представлений самий широкий спектр лабораторних досліджень, які здійснюються в найкоротший термін.
Всі дослідження документуються і є конфіденційними.
Лазерна терапія в Медичному Центрі "Ані" - безболісний порятунок.
Лікарі-гінекологи діагностують різні захворювання шийки матки у більшості пацієнток при гінекологічному огляді. Найчастіше жінки не підозрюють про виникнення проблем через відсутність явних симптомів. А виявлення патології шийки матки важливе на ранніх стадіях, бо вони є фоном для розвитку ракових пухлин. Нині рак шийки матки на другому місці після раку молочної залози. Саме тому основним напрямком в гінекології Медичного Центру "Ані" є діагностика та лікування захворювань шийки матки. Турбуючись про здоров'я жінок, МЦ "Ані" забезпечений рідкісним для Черкас обладнанням – сучасним лазерним коагулятором.
Лазерна терапія застосовується при таких захворюваннях: ерозія шийки матки, лейкоплакія шийки матки та піхви, ендометріоз, гострокінцеві кондиломи, папіломи та ін. А переваги цього способу лікування порадують кожну жінку:
- процедура проходить одноразово та безболісно;
- безкровність операції;
- відсутність післяопераційних грубих рубцевих змін, що особливо цінно при операціях на шийці матки у жінок репродуктивного віку, в тому числі і жінок, які ще не народжували;
- проводиться амбулаторно протягом 2-10 хвилин;
- на краях рани утворюється плівка, яка захищає її від виникнення інфекцій;
- не викликає алергії;
- у 2-3 рази скорочує термін одужання.
Важливо, що лазерне випромінювання викликає не тільки місцеву реакцію організму, але і нормалізує функціонування всього організму. Також лазерна терапія ефективно застосовується в дерматології для видалення бородавок.
В цьому Центрі прикладуть всі зусилля, щоб допомогти , якщо Ви вирішите звернутися. Тут Ви зустрінете доброзичливе ставлення персоналу, розуміння та високу компетентність лікарів. Можете бути впевнені – це Центр, де дійсно лікують та турбуються про своїх пацієнтів.

Спеціалісти

Гінеколог, Педіатр, Уролог, Спеціаліст УЗД, Дерматолог, Лаборант

Відгуки про Медичний центр "АНІ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук