Медичний порталУстановиСевастопольСтоматологіяМедичний Центр "Эфармон" ("Dr. Siemens")
Медичний Центр Эфармон (Dr. Siemens)

Медичний Центр "Эфармон" ("Dr. Siemens")

Стоматологія

вул. Леніна, 72 , Севастополь, Крим
Пн-Пт: 8.30 - 20.30 Сб: 8.30 - 19.00 Нд: 8.30 - 17.00
+38 (0692) 54-28-01
+38 (0692) 54-32-74
+38 (050) 765-74-04
+38 (067) 653-69-39
klinika@dr-siemens.com.ua
Головний лікар
Ткаченко М.С.
Сховати карту

Про установу

Медичний Центр ПП "Эфармон" - це втілення в реальність близькими та дітьми мрії севастопольського лікаря-стоматолога Бекчинтаева Надіра Абдуллаевича. Грунтуючись на його принципах порядності та доброго ставлення до людей, компанія давно завоювала імідж компетентного, високоякісної і професійного медичного закладу в Кримському регіоні і за його межами.

Ще 10-15 років тому деякі стоматологічні кабінети могли похвалитися хорошим обладнанням і якісними матеріалами.

Медичний Центр ПП "Эфармон" - це унікальний симбіоз комплексу "інтелектуального" стоматологічного обладнання світового лідера "Сирона Дентал Системз"-Сіменс (Німеччина) та високопрофесійної, компетентної, якісно підготовленої команди лікарів-фахівців і персоналу.

Медичний Центр ПП "Эфармон" - один з перших у Криму почав працювати за світовими європейським стандартам, в режимі Анти-СНІД-Антигепатит, з дезінфекцію і стерилізацію замкнутого циклу, фіксованої приладами, з застосуванням препаратів БОДЕ і Durr (Німеччина).

Наші лікарі мають можливість уникнути помилок у діагностиці та лікуванні завдяки використанню багатофункціональної цифровий рентгеноскопії. Система Сидексис - внутриоральная панорамна (Ортофос ДС) і прицільна (Гелиодент Плюс) зйомка зубів з моментальним отриманням бездоганних, чітких рентгенівських знімків на екрані монітора, без очікування проявлення плівки, а головне без шкоди здоров'ю улюблених пацієнтів.

Використання в роботі персоналом нового програмного продукту "Зрозуміла стоматологія" - це можливість розмови лікаря і пацієнта доступною мовою, з допомогою унікальних демонстраційних фільмів у тривимірному зображенні, для отримання повної інформаційної та об'єктивної картини стану здоров'я, прогнозу роботи лікаря і очікуваних пацієнтом результатів.

Сьогодні Медичний Центр ПП "Эфармон" має широкий, постійно поповнюється арсенал новинок передовий додаткової діагностичної та лікувальної стоматологічної апаратури, є членом міжнародних асоціацій і товариств, веде серйозну наукову роботу, має патенти, а так само бере участь в акціях, виставках, практичних семінарах України, СНД, Європи та Америки.

Медичний Центр ПП "Эфармон" подбав про своє майбутнє, було відкрито підрозділ - майстерня творчої стоматології "ПІКАССО" зі спеціалізованим дитячим кабінетом. Лікарі Медичного Центру ПП "Эфармон" використовують тільки затверджені і зареєстровані в Україні стоматологічні матеріали провідних фірм-виробників (Dentsplay, Bisko, Septodont, 3 М, Ивоклар-Vіvadent, Kulcer, Coltene та ін)

Відгуки про Медичний Центр "Эфармон" ("Dr. Siemens")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук