Медичний порталУстановиСевастопольСтоматологіяСтоматологічна клініка "Альфа дент" (Alpha dent)
Стоматологічна клініка Альфа дент (Alpha dent)

Стоматологічна клініка "Альфа дент" (Alpha dent)

Стоматологія

просп. Ген. Острякова, д. 250 В, 1 поверх , Севастополь, Крим
Пн-Сб: 8.00 - 20.00
+38 (0692) 92-87-51
info@alphadent.com.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Альфа-дент" (Alpha dent) була заснована в 2013 році в місті Севастополі. Основним напрямом нашій стоматології є турбота про здоров'я всієї порожнини рота, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і комплексний підхід до лікування її захворювань. Наш колектив, це лікарі, які люблять свою роботу і, насамперед, прагнуть до того, щоб результат відповідав вашим очікуванням. Сучасне обладнання і прогресивні методики лікування допомагають нам в діагностиці і лікуванні захворювань порожнини рота. Ми прагнемо до профілактичної стоматології, намагаємося навчити вас правильно доглядати за тим, чим безоплатно нагородила нас природа.

Принципами нашої роботи є:
ЛІКУВАННЯ БЕЗ БОЛЮ, ми використовуємо для цього сучасні анестетики, щоб лікування було комфортним;
БЕЗПЕКА, ми стежимо за стерильністю інструментів, для цього в нашій клініці є спеціальна стерилізаційна кімната, де весь інструментарій проходить дезінфекцію, передстерилізаційну обробку і безпосередньо стерилізацію, впроваджені програми антиснід і антигепапит;
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, наш колектив, це лікарі, які люблять свою роботу і, насамперед, прагнуть до того, щоб результат відповідав вашим очікуванням. У такому місті як Севастополь без особливих зусиль можна знайти стоматологічні клініки з широким штатом лікарів і зазывающей рекламою, але позитивні відгуки наших пацієнтів набагато лучі яскравої вивіски. Лікарі-стоматологи клініки "Альфа-дент" завжди уважні до своїх пацієнтів, регулярно підвищують свої знання та навички, про що свідчать численні сертифікати.
ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, Ми використовуємо тільки якісні матеріали, сучасне обладнання і прогресивні методики лікування, які допомагають нам в діагностиці і лікуванні захворювань зубів і тканин пародонту. Ми прагнемо до профілактичної стоматології, намагаємося навчити вас правильно доглядати за тим, чим безоплатно нагородила нас природа.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Альфа дент" (Alpha dent)

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук