Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Атланта"
Медичний центр Атланта

Медичний центр "Атланта"

Медичний центр , Жіноча консультація, Косметологія

вул. Драгоманова, 17 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00 Сб: 10.00 - 17.00
+38 (044) 572-00-60
+38 (050) 381-77-57
Сховати карту

Про установу

Приватна клініка "Атланта" - це гінекологічний центр з досвідом роботи більше 10 років. Основне завдання клініки спрямована на збереження здоров'я жінки. Наш медичний центр має сучасне діагностичне обладнання, яке дає можливість встановлювати розвиток захворювань пов'язаних з гінекологією на їх початкових стадіях розвитку. У нашій роботі співробітники клініки використовують виключно одноразові інструменти. Також наша медична клініка надає допомогу наступних видів: інформаційну, профілактичну, лікувальну для подружніх пар.
Співробітники приватної клініки Атланта - це, перш за все, професіонали високого класу, головним пріоритетом для яких є здоров'я людини, так як здоров'я - це найцінніше, що має кожна людина. Основними принципами роботи нашої клініки є доброзичливі і довірчі відносини між нашими пацієнтами та співробітниками-лікарями, а також умиротворена атмосфера та індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.
У нашій приватній клініці ви зможете проконсультуватися з питань вибору методів контрацепції, корекції гормональних порушень, порушень менструальних циклів, лікування безпліддя, а також лікування клімактеричних розладів.
Послуги приватної клініки Атланта на Позняках у Києві:
- Наші фахівці проводять діагностику, профілактику і, при необхідності, лікування гінекологічних захворювань, а також консультування та лікування ерозій, дисплазій шийки матки;
- У нас можна пройти обстеження і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом;
- Можна встановити або видалити внутрішньоматкові системи, такі як Мірена або мультілоут;
- Виробляємо діагностичне вишкрібання матки з гістологічним висновком;
- Здійснюємо вакуум-регуляцію або медикаментозне переривання вагітності на ранніх термінах;
- Виконуємо поліпектомію з гістологічним дослідженням і видаляємо наботіевие кісти і папіломи.
Приватні клініки Києва, такі як медичний центр Атланта, обладнані новітнім діагностичним обладнанням та надають своїм клієнтам широкий спектр послуг з обстеження та діагностики здоров'я, допомагаючи виявити порушення на ранніх термінах, що дозволить розробити програму заходів щодо запобігання захворювань.

Спеціалісти

Гінеколог, Масажист, Спеціаліст УЗД, Косметолог

Відгуки про Медичний центр "Атланта"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук