Медичний порталУстановиКиївДитяча поліклінікаМедицинская фирма "Валерия" - Поликлиника
Медицинская фирма Валерия - Поликлиника

Медицинская фирма "Валерия" - Поликлиника

Дитяча поліклініка , Поліклінка, Швидка допомога, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія, Клініка

вул.Старокиївська, 9 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 0.00 - 24.00 - невідкладна допомога
+38 (044) 495-14-95
valimed_ua@ukr.net
Головний лікар
Московенко Елена Дмитриевна
Сховати карту
Філії:
Медична фірма "Валерія"
вул. Дмитра Ульянова, 58

Про установу

Медична клініка Валерія працює на ринку медичних послуг України з 2002 р. За десять років практичної діяльності медична клініка зайняла гідне місце серед приватних клінік міста Києва. У структурі клініки є відділення невідкладної допомоги. Три лікарські бригади цілодобово надають екстрену та невідкладну медичну допомогу пацієнтам на дому. Медики працюють на сучасних реанімобілях, укомплектованих необхідною апаратурою згідно стандартам. Це дає можливість надавати висококваліфіковану медичну допомогу дорослим і дітям. Наші бригади невідкладної допомоги здійснюють транспортування тяжкохворих по Україні та за її межами, що можливо тільки при наявності реанімаційного обладнання та високої кваліфікації персоналу. Лікарі невідкладної допомоги затребувані на обслуговуванні спортивних заходів - футбольні, баскетбольні матчі і т.д.

Поліклінічний прийом здійснюється висококваліфікованими фахівцями вузького профілю (більше 20 лікарських спеціальностей) в красивому і зручному приміщенні, обладнаному сучасною медичною апаратурою, розміщеної у зручних кабінетах, де здійснюються лікарські консультації та проведення лікувальних і діагностичних маніпуляцій.

"Валерія" має свій стаціонар для дорослих і дітей. Лікування проводиться в комфортабельних палатах типу "Люкс". Пацієнти клініки перебувають в одномісній палаті, оснащеній спеціалізованим функціональним ліжком з пультом управління, санвузлом з душовою кабіною, телевізором, телефоном, інтернет-зв'язком під цілодобовим наглядом досвідченого лікаря. Харчування хворих здійснюється під контролем лікаря з урахуванням захворювання. Клініка створює умови для перебування в палаті з хворим одного з родичів. Медичні сестри цілодобово монітоять всі зміни в стані пацієнта, здійснюють лікувальні та діагностичні маніпуляції.

Лабораторні дослідження основних клінічних досліджень проводять на базі клініки. Складні дослідження здійснюють на базі наших партнерів - шести найбільших лабораторій міста.

У літній період медичну допомогу лікарі клініки надають в Кримській філії - у м. Євпаторія, де клініка має орендоване приміщення для здійснення поліклінічної та невідкладної допомоги. У Євпаторії працює цілодобово дві лікарські бригади для обслуговування відпочиваючих з різних куточків України та зарубіжжя.

Медична клініка Валерія надає медичну допомогу пацієнтам, які є клієнтами страхових компаній. В даний час ми працюємо за Договорами про співпрацю з 34 страховими компаніями. Це дає стабільність у потоці пацієнтів у нашій клініці. За рік поліклінічне відділення надає допомогу близько 25000 пацієнтів, зайнятість стаціонару становить більше 100 ліжко-днів на місяць а невідкладну допомогу надають приблизно 300 пацієнтам на місяць. В даний час в клініці Валерія працює понад 100 осіб.

Фахівці

Педіатр

Алерголог

Гастроентеролог

Отоларинголог (ЛОР)

Ортопед

Хірург

Реабілітолог

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Неонатолог

Спеціалісти

Алерголог, Гінеколог, Гастроентеролог, Дерматолог, Інфекціоніст, Імунолог, Кардіолог, Логопед, Мануальний терапевт, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Нефролог, Офтальмолог (окуліст), Ортопед, Педіатр, Терапевт, Ревматолог, Уролог, Ендокринолог, Хірург, Фтизіатр, Лаборант, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Реабілітолог, Неонатолог, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медицинская фирма "Валерия" - Поликлиника

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук