Медичний порталУстановиКиївЛабораторіяЛабораторія "TEST LAB"
Лабораторія TEST LAB

Лабораторія "TEST LAB"

Лабораторія

вул. Радунська, 13-а , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8.00 - 17.00 субота: 8.00 - 13.00
+38 (044) 332-16-20
+38 (044) 520-32-00
Сховати карту

Про установу

Лабораторія Тest Lab - одна з небагатьох лабораторій, яка практикує забір капілярної крові для клінічного аналізу крові та ряду інших досліджень.

Автоматичні ланцети
Завдяки використанню автоматичних ланцетів процедура забору крові в останній час стала безболісною і безпечною і більше не викликає неприємних відчуттів. Особливість цих ланцетів полягає в тому, що елементом для проколу є ультратонка голка (а не лезо як у скарифікатора). Голка захована в спеціальній капсулі і залишається невидимою до і після проколу. Пружинка дозволяє зробити прокол практично невідчутним. Після проколу пружинка саморуйнується, що не дозволяє використовувати ланцет повторно.

Достатня кількість крові всього за допомогою одного проколу.
Наші медсестри володіють методикою капілярного і венозного забору у дітей будь-якого віку (починаючи з грудного). Рішення про необхідність забору венозної або капілярної крові для досліджень залежить від:

  •     кількості сироватки крові необхідної для досліджень;
  •     вимог, пред `являють до інструкції до кожного дослідженню.Наприклад: для дослідження антитіл до аскарид, лямблій, токсокара, трихінела, опісторхом, ехінокок необхідно всього 10 мкл сироватки крові, тобто капілярний паркан. Для визначення сироваткового заліза необхідно 200 мкл сироватки крові, тобто венозний забір.

Ми піклуємося про безпеку і комфорт наших пацієнтів.

Спеціалісти

Алерголог, Імунолог

Відгуки про Лабораторія "TEST LAB"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук