Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка сучасної неврології "Аксімед"
Клініка сучасної неврології Аксімед

Клініка сучасної неврології "Аксімед"

Клініка

вул. Раїси Окіпної, 5 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 8.00 - 20.00 Вс: 9.00 - 15.00
+38 (044) 390-00-55
+38 (044) 541-00-55
admin@aksimed.com.ua
vkontakte
facebook
Сховати карту
Філії:

Про установу

Аксімед - клініка сучасної неврологічної допомоги в Києві. Наша діяльність грунтується на використанні класичних принципів лікування. Для реабілітації хворих з функціональними порушеннями центральної та периферичної нервової системи ми використовуємо тільки перевірені методи і новітні технології.
Іншими словами, ми допомагаємо позбутися проблем, які характерні для більшості жителів мегаполісів. Адже саме вони найчастіше страждають від стресу, малорухливого способу життя, які призводять до захворювань нервової системи. У нашій клініці неврології ви можете отримати кваліфіковані консультації невролога, психоневролога, а також отримати грамотну консультацію дитячого невролога. Висококваліфікований персонал клініки АКСІМЕД з лікування неврозів працює по новітньому науково-практичного стандарту в допомоги та реабілітації хворим, що дає гарні результати в лікуванні неврозів, радикуліту, а також допомагає вилікувати мігрень.
У Аксімед ви зможете пройти огляд невролога, який вкаже на причини ваших проблем. Сьогодні не так просто знайти в Києві місце, де можуть надати якісне лікування мігрені, а якщо ви страждаєте таким захворюванням, як невроз, допомогу і зовсім доведеться шукати досить довго. Але тільки в тому випадку, якщо ви прийдете до нашого лікаря-невролога, лікування мігрені, різних невралгій у дітей і дорослих, остеохондрозу, а також діагностика, реабілітація і лікування інших проблем хребта вам буде надано на самому вищому рівні.
Наша клініка тісно співпрацює з кафедрою неврології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, що дозволяє використовувати знання і досвід провідних фахівців, а також впроваджувати в практику ефективні методи діагностики та лікування хворих з неврологічними проблемами. Лікування неврозу по новітнім методам і практикам в кращій неврології Києва допомагає позбутися депресії і нервових розладів. Завдяки консультації психоневролога ви можете знайти рішення проблем, які давно вас турбували, а новітня медична техніка в центрі неврології дозволяє діагностувати такі хвороби як, остеохондроз, радикуліт, мігрень, лікування яких власними силами зазвичай призводить до досить жалюгідного результату.
Тому, для того щоб провести якісне лікування мігрені і позбутися від цієї проблеми назавжди, необхідно щоб невролог спочатку оглянув хворого, а потім дав консультацію щодо лікування мігрені, а також призначив засоби для зменшення болю.
Особливої ​​уваги заслуговує такий напрямок, як дитяча неврологія в клініці Аксімед. Адже набагато простіше лікувати захворювання нервової системи, якщо вони виявлені в ранньому віці. Якщо в дитячому віці виявити неврози, лікування буде більш швидким і плідним. Дитячий невролог допоможе у вирішенні таких проблем вашої дитини, як безсоння, часті головні болі, патологічна неуважність і інших тривожних симптомів нервових розладів.

Фахівці

Невролог

Психіатр

Психотерапевт

Терапевт

Дерматолог

Венеролог

Нейрохірург

Інфекціоніст

Ортопед

Травматолог

Отоларинголог (ЛОР)

Хірург

Кардіолог

Реабілітолог

Масажист

Спеціалісти

Інфекціоніст, Отоларинголог (ЛОР), Хірург, Ортопед, Травматолог, Кардіолог, Реабілітолог, Масажист, Невролог, Психіатр, Психотерапевт, Терапевт, Дерматолог, Венеролог, Офтальмолог (окуліст), Нейрохірург

Відгуки про Клініка сучасної неврології "Аксімед"

Алевтина

09.09.2014 в 19:59

Очень благодарна за лечение мамы! мы прошли комплексную льготную програму по индивидуальному согласованию с доктором, в итоге - давление стабилизировалось и жизни вошла в привычную колею. Спасибо, Аксимед!

Додати відгук