Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка "ЛІДІЯ-ФМ"
Клініка ЛІДІЯ-ФМ

Клініка "ЛІДІЯ-ФМ"

Клініка , Лабораторія

вул. Андрія Малишка, 31 , Київ, Київська область
+38 (044) 543-42-62
+38 (044) 592-37-20
+38 (067) 784-58-61
Сховати карту

Про установу

Клініка ЛІДІЯ-ФМ була заснована в 1992 році, є однією з перших приватних медичних центрів м. Києва, і була названа на честь засновниці сімейної династії лікарів Мельгунова, доктора-гінеколога Лідії Іванівни, матері керівника клініки Галини Валеріївни. Протягом 12 років вона перебувала за старою адресою: вул. Драйзера (Троєщина). Зараз це багатопрофільний заклад поліклінічного типу, де працюють лікарі основних медичних спеціальностей.
Це клініка сімейного типу. Більше 17 років лікувально-діагностичним центром управляє лікар акушер-гінеколог Мельгунова Галина Валеріївна. З 1994 року клініка вийшла на міжнародний рівень і стала членом Асоціації клубів ЮНЕСКО. У 1996 -1998 рр.. доктора вищої категорії Галина та Ірина Мельгунова проходили стажування за своїми лікарськими спеціальностями в госпіталях Мілана і Павії (Італія), а в 1999 році - центральних госпіталях Далласа і Х'юстона (штат Техас, США).
Засновниця клініки пишається тим, що поруч з нею працює дружний високопрофесійний колектив лікарів-однодумців, яких об'єднує величезний досвід практичної роботи та бажання допомогти у вирішенні проблем їх пацієнтів. Основним напрямком діяльності клініки є надання висококваліфікованих, доступних за ціною послуг з гінекології, урології, дерматокосметології, ендокринології та кардіології. Успішно розвивається напрямок УЗД-діагностики, інформаційно-хвильової терапії, гомеопатії та фітотерапії, лабораторна база.

Фахівці

Гінеколог

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Уролог, Андролог, Дерматолог, Кардіолог, Спеціаліст УЗД, Масажист, Ендокринолог

Відгуки про Клініка "ЛІДІЯ-ФМ"

Оксана

23.02.2016 в 22:58

Була на прийомі у гінеколога. Приписала аналізів на 1000 грн, розказуючи що всі вони мені необхідні. в результаті по жодному аналізу відхилень від норми не виявлено. Проте проблему,з якою зверталась, в Лідії ФМ не вирішено. не сподобалось. більше ніколи не звернусь за їхніми послугами

Додати відгук