Медичний порталУстановиКиївКлінікаОфтальмологічна клініка «Оптімед»
Офтальмологічна клініка «Оптімед»

Офтальмологічна клініка «Оптімед»

Клініка , Оптика

пров. Нестеровський, 13/19 , Київ, Київська область
понеділок-субота: 9.00 - 18.00
+38 (044) 212-41-30
+38 (044) 272-49-00
Головний лікар
Дёмин Олег Игоревич
Сховати карту

Про установу

Перша клініка "Оптимед" була відкрита в м. Мінську (Білорусь) в 1998 році, потім у червні 1999 року - в Києві, в серпні 2000 року в - Дніпропетровську, в 2008 році - в м. Гродно (Білорусь).
Трохи про завдання, принципи і, якщо хочете, філософії, якої ми керувалися, створюючи систему медичних установ. Спочатку ставилося завдання створити мережу спеціалізованих офтальмологічних закладів європейського рівня які:
- Оснащені суперсучасним обладнанням кращих світових виробників офтальмологічної техніки;
- Використовують самі передові технології і методики лікування;
- Розташовують колективом висококваліфікованих фахівців-однодумців, які сповідують принципи організації лікувального процесу, орієнтованого на конкретного пацієнта, на досягнення високих результатів лікування;
- Встановлюють чесні, обгрунтовані, доступні ціни, що дозволяють широкому колу громадян отримати медичну допомогу найвищого рівня.
Ми першими в Україні та Білорусі створили мережу приватних офтальмологічних клінік. Ми першими стали використовувати ексимерні лазери в рефракційної хірургії і накопичили колосальний досвід при проведенні лазерної корекції зору. За десять років у клініках "Оптимед" десятки тисяч пацієнтів здобули повноцінний зір. Ми горді тим, що сьогодні до нас звертаються діти наших перших пацієнтів - це, на нашу думку, свідчить про довіру до нашої роботи, підтверджує високий рівень якості наданих медичних послуг.
Лікарі "Оптимед" одними з перших стали застосовувати передові методики в лікуванні катаракти. Використовуючи операційну систему Infiniti, методику факоемульсифікації катаракти з імплантацією кращих інтраокулярних лінз, ми повертаємо людям зір, щастя бачити навколишній світ, можливість повноцінно жити і трудитися. Успіхи наших лікарів у лікуванні катаракти очевидні і загальновідомі.
У клініці консультує та оперує член-кореспондент Національної академії наук, професор Сергієнко М. М.
Успіхи в лікуванні катаракти, висока репутація наших фахівців стали визначальними для найстарішої мешканки Європи, білоруски, 117 - річної Ганни Борисович, яка вважала за краще оперувати катаракту в клініці "Оптимед". Операція була успішно проведена. Це унікальний випадок у медичній практиці! Наскільки нам відомо, ніде в Європі людям такого поважного віку, операція з видалення катаракти не проводилася.
Пані та панове! Наша клініка динамічно розвивається, у нас великі плани з придбання новітнього медичного обладнання, відкриттю нових клінік; наші фахівці постійно удосконалюються, підвищують свій професійний рівень, майстерність, однак, одне залишається незмінним вже протягом одинадцяти років - це чуйність, увагу, коректність і індивідуальний підхід до кожного пацієнта клінік "Оптимед".

Фахівці

Офтальмолог (окуліст)

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Офтальмологічна клініка «Оптімед»

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук