Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка доктора Василевича
Клініка доктора Василевича

Клініка доктора Василевича

Клініка

вул. А.Шовкуненко, 3, квартал 603 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 18.00
+38 (044) 520-02-55
Fax: +38 (044) 520-00-25
doctor@moyray.com, obitel@moyray.com, info@moyray.com, vitass@moyray.com, admin@moyray.com
Сховати карту

Про установу

Кінець другого тисячоліття ознаменувався довгоочікуваним народженням революційно нової медицини, яка по праву і всім ходом світової історії покликана зайняти належне собі місце в сучасному суспільстві, змінити сьогоднішню застарілу медичну формацію.
Поєднуючи в собі найкращі досягнення європейської, китайської та вітчизняної народної медицини, на основі власних фундаментальних науково-практичних розробок, непохитно дотримуючись біблійних чеснот та виключної високоморальних, високодуховні й етики, стало абсолютно можливим втілити найпотаємніші мрії хворої людини в своє зцілення.
Кожен пацієнт клініки доктора Василевича, за попередньо укладеним контрактом на позитивний результат лікування, реально отримає те, за що сплатив або гарантовано поверне собі свої платежі, у разі відсутності ефекту лікування.
Принципи лікування в клініці доктора Василевича досить досконалі і незаперечно правильні, тому що спрямовані не тільки на усунення наслідків, а й першопричин виникнення хвороб, без наявності будь-якої шкоди під час або після проведеного лікування!
Діагностичною базою клініки є традиційна лабораторна (загальна і біохімічна) діагностика, ультразвукове дослідження (УЗД), електрокардіографія (ЕКГ), фото і відеокольпоскопія. У випадку потреби хворого більш ширший обстежити (МРТ, КТ, рентгенографія, РЕГ, ЕЕГ, велоергометрія, термографія і т.д.), клініка має дюжину корпоративних договорів з відповідними діагностичними медустановами про діагностичному дообслужіваніі пацієнтів нашої клініки. Фотогалерея власної діагностичної бази нашої клініки знаходиться в розділі Діагностична техніка.
Лікування проводиться пчелотерапіей, фітотерапією, ароматерапією, терапією продуктами бджільництва, апаратною фізіотерапією та / або сучасної міццю вітчизняної та зарубіжної хімфарміндустріі. Фотогалерея сучасної апаратної фізіотерапії нашої клініки знаходиться в розділі Апаратна фізіотерапія.
При апітерапії - бджоли, попередньо оброблені спеціальними біологічно-активними фіторечовинами (фітостімуляція і фітоблокада певних сегментів апіжелези), набувають абсолютно нові властивості: безболісності, нетоксичність і малоаллергенності. Їх лікувальна сила збільшується в 500-1000 разів, а дискомфортність процедур зводиться до відчуттів укусу комара. Рефлексотерапія - є невід'ємною частиною лікування, оскільки в замін голки в «китайську» точку вводиться жало обробленої бджоли, і тоді результати лікувальної дії отрути бджоли додатково множаться в 10-20 разів специфічною дією тієї чи іншої точки, відповідно до її впливами на певні органи і системи тіла людини. Продукти бджільництва, трави та ефірні олії є активними "помічниками" основного лікування бджолами та рефлексотерапією, як симбіозу одного цілого комплексу - апіпунктур! Все перераховане практикується одночасно або порізно, при лікуванні хворої людини, залежно від форми і особливостей захворювання або від особистого побажання хворого. В останньому випадку, альтернативою пчелотерапіі можуть бути срібні голки з трав'яними бальзамами (фармакопунктура).
Хімфармпрепарати використовуються в практиці клініки як виняток для комбінованого (з альтернативними методиками лікування) або ізольованого лікування тих форм захворювань, які цього гостро потребують!
Абсолютно новий підхід до розв'язання причинно-наслідкових зв'язків хвороб, абсолютна зручність і простота авторських схем лікування, забезпечує всім без винятку пацієнтам обов'язковий позитивний результат лікування!
Уклавши контракт на лікування однієї хвороби, пацієнт обов'язково і без додаткової оплати отримає позитивний результат не тільки за основною патології, на яку укладав контракт, але і по всіх супутнім захворюванням. Все це пов'язано з широким спектром дії авторських аптечних ліків на багато хвороб людського організму. На доказ всього цього служить особистий архів, де власною рукою багатьох тисяч пацієнтів посімптомно засвідчено одночасне лікування хвороби, на яку було укладено контракт, і настільки багатьох супутніх їй хвороб, на яких сила справжнього контракту не распострванялась! Це і є, що називається, революцією у вітчизняній і світовій медицині чи обов'язкова результат 16-18 годинного робочого дня протягом 18-річної науково-практичної роботи. При цьому слід особливо відзначити, що всі ліки виготовляються строго індивідуально, з урахуванням основного і супутніх захворювань, в умовах акредитованих державних аптек!
Звернувшись до клініки доктора Василевича пацієнти обов'язково придбають винятковий випадок переконатися в ексклюзивності і в різноликості форм як альтернативного так і традиційного лікування, обов'язково спрямованих на досягнення лікувального результату навіть там, де рука соколлег виявилася безсилою! На доказ цьому, нами розроблена і впроваджена методика безкоштовного демонстраційного лікування протягом 1-7 днів, коли хворі обов'язково відчувши значне полегшення, неодмінно увірують у наш незвичайне лікарське майстерність!
Клініка доктора Василевича надає разноликий сервіс: кожен пацієнт забезпечується безкоштовною літературою з запропонованому методу лікування, індивідуальної дієтою, пакетом інструкцій з лікування своїх захворювань, послугами фитобара і т.д.
У зв'язку з абсолютною нешкідливістю застосовуваних методів лікування і ліків, вік хворих, яким можна в нас лікуватися, становить від 5 до 70 років.

Спеціалісти

Гомеопат (нетрадиційна медицина), Фізіотерапевт, Функціональна діагностика, Терапевт, Народна і нетрадиційна медицина

Відгуки про Клініка доктора Василевича

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук