Медичний порталУстановиЛуганськКлінікаКлініка доктора Авершина
Клініка доктора Авершина

Клініка доктора Авершина

Клініка

вул. Робоча, 25 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 93-21-21


+38 (050) 475-97-27

Fax: +38 (0642) 93-21-21
klinika.dr.avershin@gmail.com
Головний лікар
Авершин Валерий Иванович
Сховати карту

Про установу

Клініка Доктора Авершина - це зареєстрований товарний знак ТОВ "Клініка " НМТ " . Це приватний медичний центр ( МЦ ) , що спеціалізується на виконанні складних хірургічних та гінекологічних операцій ендоскопічним ( безкровним ) методом . Медичний центр був спроектований і створений по прототипу сучасних європейських клінік , які не тільки впроваджують нові медичні технології в свою роботу , але й створюють той дивовижний мікроклімат , в якому люди відчувають себе комфортно , як вдома. Саме така співдружність медичного персоналу і пацієнта , дозволяє подолати страхи перед майбутнім лікуванням , сприяє в короткі терміни одужання і повертає йому здоров'я і радість життя .

Унікальність МЦ в тому , що в ньому поєднується високий професіоналізм співробітників , з прекрасними умовами перебування і сервісу. У Центрі свято дотримується постулат Гіппократа - " Лікувати не хворобу , а Людини" . Цінова політика медцентру - Європейська якість і доступні ціни , що дозволяє лікуватися в нашому центрі населенню з різним рівнем доходів .

Міністерство Охорони Здоров'я України нагородило " Клініку Доктора Авершина " дипломом " За вагомий внесок у розвиток медицини в Україні та поліпшення здоров'я українського народу" та внесло до реєстру " Кращих 100 медичних установ України в 2009р . " .

У 2011р підприємство увійшло до 5 найкращих по Україні серед 350000 медичних установ в системі охорони здоров'я серед недержавних установ , і було удостоєно статусу " Підприємство року 2011" , а керівники удостоєні статусу "Керівник 2011". 2 вересня 2012гна День підприємця в мерії вшановували кращі підприємства Луганська. Мер Кравченко Сергій Іванович привітав керівників ТОВ "Клініка " НМТ " Авершина Валерія Івановича і Авершина Вікторію Андріївну та вручив їм почесну грамоту від мерії. Головний лікар МЦ" Клініка " НМТ " , к.м.н , доцент , лікар- хірург вищої категорії Авершин Валерій Іванович і Дяченко Світлана Романівна , к.м.н. , лікар- акушер -гінеколог вищої категорії за високопродуктивну працю за заслуги в розвитку економіки країни удостоїлися орденів " Почесний Хрест" і "Хрест пошани України" . Це суспільне. визнання і подяку за плодотворній труд.29 травня 2013р в м Москва на 9 Міжнародному саміті країн СНД були нагороджені підприємства лідери. Підприємство ТОВ "Клініка " НМТ "за оцінкою незалежного ранжирування проведеного національним бізнес -рейтингом у своєму виді діяльності КВЕД 85.12 - " Медична практика "нагороджено званням " Лідер Галузі 2012 ". У 2013р Луганський міська рада нагородив предпаріятіе Дипломом переможця в номінації " Гарант якості Луганська " . Луганська обласна державна адміністрація нагородила ТОВ" Клініку « НМТ " Дипломом переможця і визнало кращими за результатами Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів , робіт , послуг) у " послуги хірургічніх лікувальніх закладів ( ендоскопічна хірургія ) " .

Найцінніше, що у нас є це здоров'я , бережіть його і будьте здорові і щасливі!

Нехай у Вашому Домі панують мир і спокій. Нехай для Вас будуть відкриті двері в усі найсвітліше і найкраще в цьому житті!

Відгуки про Клініка доктора Авершина

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук