Медичний порталУстановиЛуганськКлінікаМедичний Центр "ІНТЕР"
Медичний Центр ІНТЕР

Медичний Центр "ІНТЕР"

Клініка

вул. Краснодонська, 9-А , Луганськ, Луганська область
Пн-Пт: 8.00- 19.00, Сб: 9.00- 15.00
+38 (0642) 71-77-06,
+38 (0642) 71-07-07


+38 (050) 475-27-06
Головний лікар
Зверев Герман Ридович
Сховати карту

Про установу

Луганський мамологічний центр " Інтер " заснований у 2000 році , має I акредитаційну категорію.

Даний центр створений для поліпшення якості ранньої діагностики проблем молочної залози у жінок , ракових захворювань , лікування доброякісних пухлин і дисгормональних захворювань.

Дуже важливо , що Центр мамології має новітню високотехнологічну лікувально - діагностичну базу , зосереджену в одному місці.

Мамологічний центр оснащений усім необхідним обладнанням для діагностики та лікування різних захворювань молочних залоз. Фахівці Центру застосовують весь арсенал засобів доказової медицини.

У нашому центрі працює професійно підготовлений персонал : кандидати медичних наук , лікарі вищої категорії , що володіють величезним досвідом у лікуванні захворювань і глибокими знаннями в своїй спеціалізації , підтвердженими численними дипломами та сертифікатами.

Керівником клініки є хірург вищої категорії - Звєрєв Герман Рідовіч .

Луганський мамологічний центр " Інтер" є клінічною базою кафедри хірургії з основами торакальної , кардіоваскулярної та пластичної хірургії ЛДМУ ( Луганського державного медичного університету ), кафедри проблем людини і філософії здоров'я ВНУ ім. В. Даля , ХМАПО (Харківської міжрегіональної академії післядипломної освіти); співпрацює з Київською міською онкологічною лікарнею та Луганської діагностичною лабораторією .

Основними завданнями мамологічного центру " Інтер " є:

Проведення мамографічного скринінгу жінок з високим ризиком виникнення раку молочної залози ;

Лікування дисгормональних захворювань молочних залоз ;

Хірургічне лікування при захворюваннях молочних залоз з використанням принципів естетичної хірургії.

Впровадження нових методик діагностики та лікування злоякісних новоутворень.

Ми з незмінною увагою ставимося не лише до лікування захворювання , а й до особистих особливостям наших пацієнтів , щоразу індивідуально підбираючи схему лікування.

Фахівці мамологічного центру " Інтер" не тільки вилікують пухлинний процес , але і допоможуть зберегти , а при можливості навіть поліпшити зовнішній вигляд пацієнтки без шкоди для її здоров'я !

Відгуки про Медичний Центр "ІНТЕР"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук