Медичний порталУстановиВінницяКлінікаКлініка дерматології та лікувальної косметології "Конекс"
Клініка дерматології та лікувальної косметології Конекс

Клініка дерматології та лікувальної косметології "Конекс"

Клініка , Косметологія

вул. Соборна, 84 , Вінниця, Вінницька область
Пн-Пт: 10.00-20.00, Сб: 10.00-15.00, Нд: 10.00-14.00
+38 (0432) 56-28-10,
+38 (0432) 56-28-46
+38 (067) 433- 52-56
Головний лікар
Довгань Татьяна Владимировна
Сховати карту

Про установу

Клініка КОНЕКС підходить до вирішення проблем шкіри на основі найсучасніших методик і технологій.

Первинний прийом усіх пацієнтів здійснюється висококваліфікованими фахівцями, які складають комплексну програму реабілітації.

У нашій клініці вирішують проблеми, які до теперішнього часу вирішити було неможливо в нашому місті. За допомогою найсучасніших і радикальних методик фотоепіляції та лазерної епіляції волосся можливе видалення небажаного волосся шляхом знищення цибулини (тобто назавжди).

Складною, погано піддається лікуванню, і що має багато ускладнень є така нозологія як акне (вугрової хвороба) в різних її стадіях. У нашій клініці представлена ​​унікальна методика ефективного і досить швидкого лікування цієї патології на основі апарату Дермо Флеш. Це метод фототерапії третього покоління, багатофункціональна фотокосметологіческая система, що працює на основі NCPL (безконтактне лікування пульсуючим світлом). Це якісно новий рівень дерматології та косметології.

Система Дермо Флеш призначена для фотоепіляції волосся, фототерапії акне, фотоомолодження шкіри, лікування судинної патології (купероз, гемангіоми, судинні павучки), коагуляції папілом та інших шкірних утворень. Лікування ефективно і безпечно при всіх типах шкіри, побічні ефекти відсутні.

Методи фотостимуляції лежать в основі омолодження на системі Дермо Флеш, яку ми позиціонуємо як нехірургічна пластику обличчя. У результаті курсу фотоомолодження значно зменшується глибина і кількість зморшок, відновлюються здоровий колір шкіри і чіткий овал обличчя, усуваються темні кола під очима, зменшується розмір пор, усувається гіперпігментація. Виражений ефект омолодження помітний вже після першої процедури. Всього для закріплення результату і досягнення максимального ефекту необхідно провести 7 - 10 процедур. Надалі, для підтримки ефекту достатньо однієї процедури в 2 - 3 місяці.

Завдяки використанню наявних у нашій клініці лазерів, з\'явилася можливість лікування таких патологій, як: розширені судини на обличчі і кінцівках, вад розвитку судин шкіри, судинних пухлин, видалення татуювань, лікування рубців, вітіліго, вугрової хвороби, розгладження зморшок і нарешті корекція гипертрихоза і гірсутизму за допомогою лазерної епіляції.

Тільки в нашій клініці для видалення локальних жирових відкладень, лікування целюліту та корекції фігури використовується унікальний апарат для електроліполіза, який позиціонується як нехірургічна ліпосакція. Ефективність лікування із застосуванням електроліполіза можна порівняти з ефективністю ліпосакції або інших хірургічних втручань. У теж час вплив електроліполіза, безсумнівно, є більш фізіологічним і \"м\'яким\", що гарантують відсутність ускладнень. Процедура не вимагає проведення анестезії, а травматизацію тканин можна вважати мінімальною порівняно з оперативними пластичними втручаннями.

Також в нашій клініці розроблені унікальні методики по догляду за шкірою обличчя і тіла. Це такі косметологічні процедури як: \"Спокій і комфорт\" - для чутливої ​​шкіри, \"Чисте задоволення\" - для жирної шкіри, \"Відродження молодості\" і \"Конфіденційний вік\" - для вікової шкіри. Ці процедури високоефективно і професійно вирішують будь-які проблеми шкіри обличчя. Що стосується догляду за шкірою тіла, в клініці представлені всі види масажу, унікальні обгортання для тіла з урахуванням сучасної альготерапія і революційних біотехнологічних комплексів.

Філософія косметичного догляду в нашій клініці полягає в холістичний підхід до кожного клієнта і дозволяє впливати на організм як на цілісну систему, пробуджуючи життєві сили і відновлюючи енергетичний потенціал.

У відділенні пластичної хірургії Вам можуть запропонувати наступні операції: отопластика (корекція форми вушних раковин); блефаропластика (корекція форми століття); хейлопластика (корекція форми губ); ліфтинг (підтяжка) брів і чола; ліфтинг (підтяжка) середньої зони особи; зміна форми щік, ліфтинг (підтяжка) шиї; абдомінопластика; контурна пластика стегон, плечей, сідниць; лікування гінекомастії; інтимна пластика; ліпосакція; лікування рубців шкіри.

Відгуки про Клініка дерматології та лікувальної косметології "Конекс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук