Медичний порталУстановиВінницяОптикаЦентр зору сімейного типу "Оптимал"
Центр зору сімейного типу Оптимал

Центр зору сімейного типу "Оптимал"

Оптика , Клініка

вул. Хмельницьке Шосе, 53 , Вінниця, Вінницька область
+38 (0432) 57-32-72


+38 (097) 369-71-05

Fax:
optimal08@mail.ru
vkontakte
Головний лікар
Малачков Сергей Геннадиевич
Сховати карту

Про установу

Офтальмологічна клініка " Оптимал " забезпечить вам широкий спектр послуг , безпеку і високоякісне медичне обслуговування. У вас або ваших рідних є скарги на очі ? Зверніться в офтальмологічну клініку сімейного типу " Оптимал " і пройдіть обстеження всією сім'єю. У вашої дитини розвивається косоокість ? Ми допоможемо це виправити.

Ви багато сидите за комп'ютером і перевантажуєте свій зір ? У вас втомлюються очі , і ви хочете визначити гостроту свого зору ? Звертайтеся до нас ! Фахівці нашої офтальмологічної клініки дадуть грамотну і професійну консультацію , проведуть потрібні аналізи , поставлять діагноз , спрогнозують динаміку розвитку захворювання , призначать необхідне лікування і допоможуть відновити зір. Клініка сімейного типу " Оптимал " надасть максимальну турботу та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Якщо ви помітили погіршення зору у себе або своїх близьких , не відкладайте візит до офтальмолога. Своєчасна діагностична перевірка і постановка діагнозу допоможе виявити безліч захворювань на самих ранніх стадіях , які без проблем піддаються лікуванню. Пам'ятайте , регулярні обстеження допоможуть уникнути безлічі серйозних захворювань. Піклуючись про здоров'я своїх очей , ви дбаєте про здоров'я організму в цілому. Офтальмологічна клініка " Оптимал" допоможе вам позбутися від виниклих проблем і поверне здоров'я ваших очей. Приходьте до нас, і світ знову буде яскравим і барвистим.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Центр зору сімейного типу "Оптимал"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук