Медичний порталУстановиЄвпаторіяДитяча лікарняДитяча міська клінічна лікарня КУ "ДТМО"
Дитяча міська клінічна лікарня КУ ДТМО

Дитяча міська клінічна лікарня КУ "ДТМО"

Дитяча лікарня , Денний стаціонар, Лабораторія, Діагностичний центр

вул. Дмитра Ульянова, 58 , Євпаторія, Крим
+38 (06569) 3-13-03
+38 (06569) 6-00-08
+38 (06569) 6-00-07
+38 (06569) 6-02-15
+38 (06569) 6-16-33
+38 (06569) 3-67-83
+38 (06569) 6-17-07
+38 (06569) 3-35-91
Сховати карту

Про установу

Стаціонар розрахований на одномоментне перебування 150 пацієнтів, з урахуванням профілів:
- дитячих інфекційних ліжок добових - 70;
- дорослих інфекційних ліжок добових - 30;
- педіатричних ліжок добових - 30;
- педіатричних ліжок денного перебування у стаціонарі - 20;
- у тому числі 6 реанімаційних ліжок.

У Дитячій міській клінічній лікарні лікують дітей з гострими і хронічними захворюваннями соматичного профілю (крім хірургічних), дітей і дорослих з інфекційною патологією. В умовах відділення реанімації та інтенсивної терапії лікування хворих проводиться з використанням сучасного обладнання, забезпеченням погодинного спостереження та обстеження. У відділенні працює лабораторія, що дозволяє обстежити хворих з невідкладними показаннями.

У складі лікарні функціонують 6 лікувальних відділень:
- педіатричне відділення для лікування дітей віком до 18 років з соматичними (терапевтичними) захворюваннями. Розміщено в триповерховому типовому корпусі, оснащений одне і двомісними палатами, кабінетами фізіотерапевтичного лікування та лікувального масажу.
- I інфекційне відділення для лікування дітей раннього віку з інфекційною патологією. Розміщене на 2-му поверсі інфекційного корпусу, з одно - і двомісними полубоксами. У відділенні є фізіотерапевтичні кабінети та кабінет масажу.
- II інфекційне відділення для лікування дітей старшого віку і дорослих з інфекційною патологією. Розміщене на 3-му поверсі інфекційного корпусу.
- приймальне відділення з діагностичними ліжками, боксированное. Розміщене на 1-му поверсі інфекційного корпусу.
- відділення реанімації та інтенсивної терапії, оснащене необхідною апаратурою для надання медичної допомоги хворим у тяжкому і загрозливому для життя стані.
- шкірно-венерологическое відділення, в якому надають допомогу хворим з шкірними захворюваннями і захворюваннями, що передаються статевим шляхом розміщене в окремо розташованій будівлі. У відділенні працює кабінет анонімного лікування хворих. Є денний стаціонар на 20 ліжок. аза дитячої лікарні представлена діагностичним відділенням та клініко-діагностичною лабораторією з бактеріологічним відділом.

Клініко-діагностична лабораторія виконує загальноклінічні, гематологічні, імунологічні, біохімічні дослідження.

Бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії виконує бактеріологічні, серологічні дослідження та дослідження за санітарної бактеріології. В перелік досліджень, що виконуються в бактеріологічному відділі лабораторії, входять імуноферментні методи обстеження хворих.

У діагностичному відділенні проводяться ультразвукові, рентгенологічні, нейрофізіологічні, ендоскопічні дослідження, спірографія. Працює кабінет алергодіагностики.

Структурні підрозділи лікарні працюють в тісній взаємодії з кафедрою педіатрії з курсом фізіотерапії факультету післядипломної освіти Кримського державного медичного університету ім. С.И.Геогриевского, що знаходиться на базі дитячої клінічної лікарні. Лікарі Дитячого територіального медичного об'єднання спільно з співробітниками кафедри проводять клінічні розбори хворих, конференції, наукові дослідження. На кафедрі педіатрії з курсом фізіотерапії факультету післядипломної освіти Кримського державного медичного університету ім С.И.Геогриевского лікарі педіатри м.євпаторії та прилеглих регіонів проходять передатестаційні цикли та цикли тематичного удосконалення з педіатрії, терапії, дитячої кардіоревматології.

19 листопада 2010р. Дитяча міська клінічна лікарня КУ "ДТМО" відзначила своє 90-річчя! До ювілею лікарні на території закладу було відкрито Музей охорони здоров'я міста Євпаторія.

Фахівці

Педіатр

Інфекціоніст

Анестезіолог

Функціональна діагностика

Невролог

Спеціаліст УЗД

Лаборант

Спеціалісти

Педіатр, Інфекціоніст, Лаборант, Невідкладна медицина, Дерматолог, Венеролог, Функціональна діагностика, Спеціаліст УЗД, Анестезіолог, Невролог

Відгуки про Дитяча міська клінічна лікарня КУ "ДТМО"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі