Медичний порталУстановиЄвпаторіяДитяча поліклінікаДитяче територіальне медичне об'єднання - Дитяча поліклініка
Дитяче територіальне медичне об'єднання - Дитяча поліклініка

Дитяче територіальне медичне об'єднання - Дитяча поліклініка

Дитяча поліклініка

вул. Некрасова, 85 , Євпаторія, Крим
+38 (06569) 3-67-26
+38 (06569) 3-11-69
+38 (06569) 2-84-81
+38 (06569) 6-02-90
+38 (06569) 3-67-26
Головний лікар
Шевцов Александр Викторович
Сховати карту

Про установу

Дитяча поліклініка є структурним підрозділом комунального закладу "Дитяче територіальне медичне об'єднання".

Поліклініка, є первинною ланкою надання амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги дітям міста віком до 18 років, а також консультативної допомоги дитячому населенню селищ Заозерний, Мирний, Новоозерный, Ісмаїл-Бей.

Розрахункова потужність дитячої поліклініки КУ "ДТМО" - 153 відвідування в зміну. Обслуговування дітей організовано по дільничному принципу. Територіально місто поділено на 19 педіатричних дільниць.

З метою наближення медичної допомоги дитячому населенню м.євпаторія у 1988 році був відкритий філіал дитячої поліклініки по вулиці Д.Ульянова, 1-а, в якому розміщено 1-е педіатричне відділення (9 педіатричних дільниць).

В дитячій поліклініці розміщено 2-е педіатричне відділення (10 педіатричних дільниць).

Прийом хворих дітей ведеться відповідно до затвердженого розкладу. Обслуговують дітей лікарі-педіатри згідно з місцем проживання дитини.

З метою покращення якості обслуговування дітей м.євпаторія в КУ "Дитяче територіальне медичне об'єднання" введена послуга - запис на прийом до лікаря на наступні два тижні.

Викликати дільничного лікаря-педіатра додому для відвідування лікарем дитини в день виклику, можна в дитячій поліклініці КЗ "ДТМО" за багатоканальним телефоном +38-06569-28481.

У педіатричних відділеннях представлені всі основні види фізіотерапевтичних впливів:
- электролечебные фізичні чинники
- ультразвукова терапія,
- світлолікування,
- інгаляційна терапія,
- спелеотерапія,
- теплолікування.

Профільну спеціалізовану допомогу дітям і підліткам в дитячій поліклініці надають лікарі-фахівці лікувально-профілактичного відділення.

В дитячій поліклініці ведуть прийом дитячі фахівці: невропатолог, ендокринолог окуліст, хірург, ортопед, кардіолог (Кутькин М.Є., кандидат медичних наук, імунолог, пульмонолог, нефролог (Слободян О.І., кандидат медичних наук), фізіотерапевт, дерматолог. Працює кабінет народної та нетрадиційної медицини - діагностика за методом Фоля.

З 1988 року функціонує денний стаціонар дитячої поліклініки, який входить до складу лікувально-профілактичного відділення. Денний стаціонар розрахований на одномоментне лікування 20 дітей. Під час планового оздоровлення в денному стаціонарі діти отримують медикаментозне, фізіотерапевтичне лікування, масаж.

Лабораторні дослідження хворих проводяться на базі клініко-діагностичної лабораторії КУ "ДТМО".

В дитячій поліклініці організовані Дні здорової дитини для проведення консультування, медичних оглядів дітей 1-го року життя.

Для надання допомоги дітям, які відвідують дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади з 1995р. організовано дошкільно-шкільне відділення дитячої поліклініки, на яке покладена функція лікувально-профілактичної та методичної роботи з дітьми загальноосвітніх шкіл міста та дошкільно-шкільних дитячих установ.

До складу дошкільно-шкільного відділення дитячої поліклініки входить підлітковий кабінет, створений в 2005 році з метою організації та контролю медичної допомоги підліткам у віці від 15 до 18 років.

Фахівці

Педіатр

Спеціалісти

Невропатолог, Ендокринолог, Офтальмолог (окуліст), Хірург, Ортопед, Кардіолог, Імунолог, Пульмонолог, Нефролог, Фітотерапевт, Дерматолог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Педіатр

Відгуки про Дитяче територіальне медичне об'єднання - Дитяча поліклініка

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі