Медичний порталУстановиКиївПоліклінкаЦентральна поліклініка МВС України
Центральна поліклініка МВС України

Центральна поліклініка МВС України

Поліклінка , Стоматологія, Лікувально-діагностичний центр, Денний стаціонар, Лабораторія

вул. Пилипа Орлика, 18 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8.00 - 20.00 субота: 9.00 - 14.00
+38 (044) 256-15-77
+38 (044) 256-03-65
+38 (044) 256-03-67
+38 (044) 254-74-17
+38 (044) 254-01-93
Fax: +38 (044) 254-73-02
info@cpmvs.com.ua
Сховати карту

Про установу

Центральна поліклініка МВС України - це сучасний багатопрофільний медичний заклад, який надає амбулаторно-поліклінічну допомогу, постійно вдосконалює якість і культуру медичної допомоги, зміцнює матеріально-технічну базу, створює оптимальні умови для праці співробітників та обслуговування пацієнтів.
Ілюстрація

Пріоритетними напрямками роботи є профілактика захворювань, лікування гострих і хронічних захворювань, диспансерний облік пацієнтів, які мають хронічні захворювання.

У 1943 році санітарному відділу НКВС УСРР були надані приміщення в будівлі по вул. Чекістів, 3, в даний час це адреса другого корпусу Центральної поліклініки МВС України по вул. Пилипа Орлика, 12

У 1977 р. у зв'язку з введенням в дію поліклініки УВС м. Києва поліклініка МВС УРСР стала іменуватися Центральної поліклінікою МВС УРСР.

Подальший розвиток та удосконалення лікувально - діагностичного процесу вимагали організації нових відділень і кабінетів, у зв'язку з чим на прохання Медичного управління (начальники Дєжурнюк Ф.Т., Чубко О.П.) для Центральної поліклініки керівництвом міністерства була передана велика частина адміністративної будівлі МВС по вул. Чекістів, 18, і одночасно було розпочато реконструкцію старої будівлі поліклініки по вул. Чекістів, 12.

Таким чином, більша частина відділень і кабінетів поліклініки була розташована в новій будівлі, що значно поліпшило умови обслуговування хворих.

Під час розміщення медичних відділень були враховані функціональні особливості та взаємозв'язок між ними.

У поліклініці діяли партійна, комсомольська, профспілкова організації, лікарське товариство, яке керувало підвищенням кваліфікації лікарів середнього і молодшого медперсоналу, було організовано соціалістичне змагання, щомісячно випускалася цікава, змістовна стінгазета; кожне відділення оформляло санітарні бюлетені, які періодично оновлювалися. У 60-ті роки і пізніше стали проводитися конкурси кращого за професією ("Краща медсестра", "Краща санітарка" і т.д.).

У 2000 році почався ремонт поліклініки, на який були вишукані значні кошти.

На базі Центральної поліклініки постійно проводяться лекції провідних науковців НДІ (науково-дослідних інститутів), Державного медичного університету ім. академіка О.О.Богомольця про застосування нових фармацептіческіх препаратів, методик лікування і т.д.

За останні роки лікарями поліклініки впроваджено понад 400 методик діагностики та лікування захворювань, надруковано 185 статей в науково-медичних журналах та збірниках країни.

Центральна поліклініка МВС України має акредитаційний сертифікат вищої категорії, ліцензію на медичну практику.

Центральна поліклініка в даний час розташована у двох корпусах - триповерхового по вул. П. Орлика, 12 і п'ятиповерховому по вул. П. Орлика, 18.

У зв'язку з пріоритетом профілактичної спрямованості системи охорони здоров'я в 1983 році в поліклініці було організовано відділення профілактичних оглядів та диспансеризації.

З розвитком матеріально-технічної бази поліклініки, виросла можливість постійно підвищувати якість обслуговування. На допомогу лікарям - терапевта, офтальмолога, невропатолога, отоларинголога, хірурга, стоматолога впроваджуються нові методики досліджень. У 1989 році закінчилася реконструкція відділення по вулиці П. Орлика, 12, завдяки чому була значно розширена його площа і організовані додаткові процедурні кабінети.

У 1994 р. на базі Центральної поліклініки було організовано відділення виїзної медичної допомоги для надання невідкладної допомоги та для участі в надзвичайних ситуаціях, а в разі необхідності - виїзд в інші області України.

Весь штат відділення - атестовані співробітники, які мають спеціальні звання.

Фахівці

Стоматолог

Терапевт

Ортопед

Офтальмолог (окуліст)

Фізіотерапевт

Невролог

Отоларинголог (ЛОР)

Ендокринолог

Функціональна діагностика

Спеціаліст УЗД

Хірург

Судинний хірург

Травматолог

Онколог

Уролог

Гінеколог

Акушер

Інфекціоніст

Кардіолог

Гастроентеролог

Пульмонолог

Фтизіатр

Спеціалісти

Стоматолог, Ортопед, Терапевт, Офтальмолог (окуліст), Фізіотерапевт, Масажист, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Кардіолог, Пульмонолог, Фтизіатр, Ендокринолог, Інфекціоніст, Гастроентеролог, Функціональна діагностика, Спеціаліст УЗД, Гінеколог, Акушер, Хірург, Судинний хірург, Травматолог, Профпатолог, Онколог, Уролог, Дерматолог, Венеролог, Лаборант

Відгуки про Центральна поліклініка МВС України

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук