Медичний порталУстановиЛуганськСтоматологіяЦентр естетичної стоматології "Vita Dent Master"
Центр естетичної стоматології Vita Dent Master

Центр естетичної стоматології "Vita Dent Master"

Стоматологія

вул.Т.Шевченко,19 , Луганськ, Луганська область
Пн-Пт: 8.00-19.00, Сб-Нд: 8.00-14.00
+38 (0642) 93-73-57
+38 (050) 942-04-79
info@vitadent.org.ua
Сховати карту

Про установу

Центр естетичної стоматології Vita Dent Master з 2004 року успішно допомагає пацієнтам у лікуванні патології зубів , а так само усунення різного роду щелепних дефектів.

У клініці є 7 лікарів і 6 відділень , кожне з яких оснащене новітнім обладнанням провідних фірм світу таких , як " Денімет " , ВТ "Cool" . На території клініки знаходиться власна зуботехнічна лабораторія , працівники якої пройшли навчання у провідних зарубіжних фахівців Німеччини , України .

Фахівці нашої клініки при лікуванні та протезуванні використовують сучасні та якісні матеріали , у зв'язку з чим ми надаємо на всі надавані нами послуги річну гарантію , зберігаючи при цьому доступні ціни. Для знеболення процедури лікування в клініці використовуються новітні анестетики , що гарантує безболісне відвідування стоматолога . У зв'язку з чим судження "Немає зубного болю " стало девізом нашої клініки . Для вас так само в клініці обладнаний комфортний зал очікування , де ви можете відпочити до і після відвідин лікаря.

У числі найбільш поширених причин породжують у людей дентофобія : боязнь болю , підвищене почуття тривоги , почуття сорому за стан своїх зубів , підвищений дискомфорт від шумів і запахів , які супроводжують процес лікування , боязнь уколів , негативний досвід лікування в минулому , підвищена чутливість зубів.

Часом людина, що страждає дентофобіей , доводить хвороба зуба до тієї стадії , коли хворий зуб вже не піддається лікуванню і єдиним рішенням проблеми є його видалення . У результаті кропіткої роботи , в руках стоматологів виявилася технологія , здатна найефективнішим чином боротися з дентофобіей , перетворюючи візит до зубного лікаря в щось зовсім буденне і незабарвлене емоційно.

У клініці 6 відділень , у кожному з яких вам нададуть кваліфіковане , і, що важливо , безболісне лікування :

Ортодонтичне ;

хірургічне ;

терапевтичне ;

рентгенологічне ;

ортопедичне ;

Зуботехнічне .

Відгуки про Центр естетичної стоматології "Vita Dent Master"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук