Медичний порталУстановиЛуганськСтоматологіяСтоматологія "Престиж"
Стоматологія Престиж

Стоматологія "Престиж"

Стоматологія

містечко им.Пархоменко, 33 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 58-50-10
+38 (050) 348-48-30
info@prestige.lugansk.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Престиж" надає послуги населенню з 1997 р.

У нашій клініці є все необхідне для успішного лікування найскладніших стоматологічних захворювань. Клініка оснащена сучасним стоматологічним обладнанням, застосовує новітні технології і розробки , використовує сучасні матеріали останнього покоління. У стоматологічній клініці «Престиж» працюють висококваліфіковані лікарі-стоматологи, що пройшли конкурс на право працювати в нашій клініці, які стажувалися і навчалися в провідних Українських і зарубіжних стоматологічних центрах і мають міжнародні сертифікати і свідоцтва. Найважливішим завданням лікарів нашої клініки є комплексний колегіальний підхід при лікування кожного пацієнта.

Вся наша діяльність направлена на створення комфортної, затишної і спокійної обстановки для пацієнтів. Робота з кожним з них індивідуальна. Ми призначимо слушний для Вас час відвідин, залежно від Ваших планів, і наявності вільного часу. Ми зробимо все можливе для того, щоб у Вас після відвідин нашої стоматологічної клініки залишилися найпозитивніші враження, ну і звичайно ж красива посмішка. Ми завжди щиро раді бачити Вас в нашій стоматологічній клініці!

Стерилізація інструментів автоклавуванням

На стоматологічному прийомі пацієнтам гарантована абсолютна безпека при лікуванні. Використання програми "Антиснід" і "АнтиГепатит" повністю виключає можливість зараження вірусними інфекціями. У клініці всі інструменти проходять багатоступінчату обробку: хімічну, високотемпературну, бактерицидну , ультрозвуковую і автоклавірованіє ( стерилізація гарячим пором під тиском). Норми стерилізації інструментів і устаткування відповідають санитарноэпидемиологическим вимогам, строго контролюються усередині клініки і регулярно перевіряються СЕС.

Все що в стоматології має бути одноразовим - застосовується в нашій клініці тільки один раз.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Престиж"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук